Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 22H2 KB5017389 önizleme güncellemesi 30 değişiklikle yayınlandı


Windows 11

Microsoft, 30 düzeltme veya iyileştirme içeren Windows 11 22H2 KB5017389 önizleme toplu güncelleştirmesini yayımladı.

Bu Windows 11 güncellemesi, Microsoft’un Eylül 2022 aylık “C” güncellemesinin bir parçasıdır ve kullanıcıların Ekim 2022 Yaması Salı günü gelecek düzeltmeleri test etmesine olanak tanır.

Önizleme güncellemeleri güvenlik düzeltmeleri içermediğinden isteğe bağlıdır ve otomatik olarak yüklenmez.

Windows kullanıcıları, KB5017389 güncellemesini şuraya giderek yükleyebilir: Ayarlarüzerine tıklayarak Windows güncelleme, ve seçme ‘Güncellemeleri kontrol et.’

Bu isteğe bağlı bir güncelleme olduğundan, Windows 11 güncellemeyi yüklemeden önce indir ve yükle düğmesine tıklamanız istenecektir.

Windows 11 kullanıcıları ayrıca KB5017389 güncellemesini şu adresten indirip manuel olarak yükleyebilir: Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Windows 11 KB5017389’daki yenilikler

Bu toplu güncelleştirme, kurulduğu günden bu yana Windows 11 22H2 için ilk hizmet sürümüdür. bu ayın başlarında yayınlandı. Güncelleştirmeyi yükledikten sonra, Windows 11 yapı numarası 22621.608 olarak değiştirilecektir.

Windows 11 KB5017389 toplu güncelleştirme önizlemesi, aşağıda vurgulanan sekiz tanesiyle birlikte 30 iyileştirme veya düzeltme içerir:

  • Microsoft Store güncellemelerinin başarısız olmasına neden olan sorunları giderir.

  • Şili’de yaz saati uygulamasının başlangıç ​​tarihini günceller. 4 Eylül 2022 yerine 11 Eylül 2022’de başlayacak.

  • Üç Çince karakterin yazı tipini etkileyen bir sorunu giderir. Bu karakterleri kalın olarak biçimlendirdiğinizde genişlik boyutu yanlış olur.

  • Bir oturumdaki IE modu sekmelerini yeniden yüklemeye zorlayan sorunu giderir.

  • Bir PDF dosyasını görüntülemek için IE modunda bir tarayıcı penceresini başarıyla açan sorunu giderir. Daha sonra, aynı pencere içinde başka bir IE modu sitesine göz atmak başarısız oluyor.

  • Bildirim rozeti ile görev çubuğunuza daha dinamik Widget içeriği ekler. Widget’lar panosunu açtığınızda, panonun üstünde bir başlık görünür. Bildirim rozetini neyin tetiklediği hakkında daha fazla bilgi sağlar.

  • Çift SIM aramasını etkileyen bir sorunu giderir. seçerseniz EVET üzerine Telefonunuzda bir arama başlattığınızda, Çift SIM işlevi çalışmıyor.

  • Microsoft Store tarafından imzalanmamış bazı uygulamaları etkileyen sorunu giderir. İşletim sistemini yükselttikten sonra bunları yeniden yüklemeniz gerekir.

Microsoft, bu güncelleştirmeyle ilgili bilinen bir sorun olmadığını söylese de, şu anda aygıtların Windows 11 22H2’ye yükseltilmesini engelleyen birkaç güvenlik bloğu bulunuyor.

Bu güvenlik muhafazaları cihazlar içindir belirli yazıcı türlerini kullanma ve için Intel Akıllı Ses Teknolojisi (SST) olan cihazlarda BSOD çöküyor ses sürücüleri.

Geliştirmelerin ve düzeltmelerin tam listesini şu adreste bulabilirsiniz: KB5017389 destek bülteni.İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.