Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 22H2 çıktı, işte yeni özellikler


Windows 11

Microsoft, Windows 11 2022 Güncelleştirmesi olarak da bilinen “22H2” adlı bir sonraki Windows 11 sürümünü yayımladı ve en az Windows 10 2004 veya Windows 11’in daha eski bir sürümünü çalıştıran kullanıcılar için isteğe bağlı bir güncelleştirme olarak sunuluyor.

Windows 11 22H2, Microsoft’un yeni işletim sistemi için ilk özellik güncellemesidir ve işletim sisteminin genel deneyimini geliştirmek için çok sayıda özellik ve güvenlik iyileştirmesi ile birlikte gelir, bu da onu yüklemeye değer kılar.

Microsoft, Windows 11 22H2’yi ilk olarak, Haziran 2022 güvenlikle ilgili olmayan önizleme sürümü veya daha sonra yüklenmiş veya Windows 10 2004 ile halihazırda Windows 11 çalıştıran yeni güncellemeleri manuel olarak kontrol eden “arayanlar” için isteğe bağlı bir güncelleme olarak kullanıma sunuyor. veya daha sonra, Nisan 2022 güvenlikle ilgili olmayan önizleme sürümü veya daha sonra yüklenmiş olarak.

Windows 11 22H2 özellik güncellemesini yüklemek için Başlama düğme > Ayarlar > Windows güncelleme ve ardından ‘Güncellemeleri kontrol et‘ buton. Windows 11 hızlı bir kontrol yapacak ve ardından isteğe bağlı ‘Windows 11, sürüm 22H2’ye tıklayarak yükleyebileceğiniz özellik güncellemesini’ listeleyecektir.Indirin ve yükle” bağlantı.

Windows 11 22H2 özellik güncellemesi
Windows 11 22H2 özellik güncellemesi

Microsoft, bir donanım veya uygulama uyumluluğu sorunu tespit edilirse, bir aygıtın koruma amaçlı beklemeye alınabileceği ve güncelleştirmenin sunulmayabileceği konusunda uyarır.

Microsoft’un duyurusu, “Cihazınızda uygulama uyumsuzluğu gibi bir sorun olabileceğini tespit edersek, bir koruma bekletme uygulayabilir ve bu sorun çözülene kadar güncellemeyi sunamayabiliriz.”

“Windows 11’in kullanıma sunulması, koruma amaçlı muhafazalar ve cihazınıza hangi muhafazaların uygulanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: Windows sürüm sağlığı

Windows kullanıcıları ayrıca şunları da kullanabilir: Windows 11 Medya Oluşturma aracı Windows 11 22H2’nin temiz yüklemesi için en son sürüme yükseltmek veya bir ISO oluşturmak için.

Windows 11 22H2’deki yeni özellikler

Windows 11 22H2, işletim sisteminde çok sayıda yeni özellik ve iyileştirme içeren tam özellikli bir güncellemedir.

Aşağıda bu yeni özelliklerden bazılarının bir özetini sağladık.

Dosya Gezgini geliştirmeleri

Dosya Gezgini, Windows 11 22H2’de, favorilerinize ve en son dosyalarınıza hızlı erişim sağlayan yeni bir ana sayfa ve yakında sahip olacağı, uzun zamandır beklenen sekme desteği ile tamamen yeniden tasarlandı.

Ne yazık ki, sekmeli destek bu yapıya dahil olmadı ve Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Sekme destekli yeni Dosya Gezgini
Sekme destekli yeni Dosya Gezgini

Denetleyici Çubuğu

Yeni Xbox Denetleyici Çubuğu, kullanıcılara en son oynadıkları oyunlara ve oyun başlatıcılarına denetleyici dostu erişim sağlar.

Windows 11 kullanıcıları, PC’ye bağlı bir Xbox denetleyicisindeki Xbox düğmesine basarak Denetleyici Çubuğuna erişebilir.

Yeni Xbox Denetleyici Çubuğu
Yeni Xbox Denetleyici Çubuğu

Akıllı Uygulama Kontrolü

Akıllı Uygulama Kontrolü, güvenilmeyen uygulamaları ve dijital olarak imzalanmamış uygulamaları engelleyen yeni bir güvenlik özelliğidir.

Ne yazık ki, bu özellik temiz bir Windows 11 yüklemesi gerektiriyor, bu nedenle Windows 10 veya daha eski bir Windows 11 sürümünden yükseltme yapanlar bu yeni özelliği kullanamayacak.

Yeni Akıllı Uygulama Kontrolü güvenlik özelliği
Yeni Akıllı Uygulama Kontrolü güvenlik özelliği

klip şampiyonu

Clipchamp, farklı klipleri birleştirmenize veya mevcut medyayı düzenlemenize izin veren yeni bir Windows 11 film düzenleyicisidir. Ayrıca Clipchamp, bir gelen kutusu uygulaması olarak kabul edilir ve gerektiğinde yüklemenize veya kaldırmanıza olanak tanır.

Yeni ClipChamp özelliği
Yeni ClipChamp özelliği

Geliştirilmiş Windows Yapışma deneyimi

Microsoft, bir Windows’u en üste sürükleyebilmeniz ve şimdi Microsoft Edge sekmelerini ekleyebilmeniz için Windows Yapıştırma deneyimini güncelleştirdi.

Microsoft’tan Panos Panay, “Yeni güncellemeyle, daha iyi dokunmatik gezinme ve Microsoft Edge’de birden çok tarayıcı sekmesi yakalama yeteneği ile Snap düzenlerini daha çok yönlü hale getiriyoruz” diyor. Blog yazısı.

Kopyalamada Önerilen Eylemler:

Windows 11’in yeni ‘Kopyalamada Önerilen Eylemler’ özelliği, panodan kopyaladığınız verilerle gerçekleştirebileceğiniz eylemler önerir.

Örneğin, Not Defteri’nde bir telefon numarasını kopyalarsanız, Windows 11 onu aramak isteyip istemediğinizi soracaktır.

Bir telefon numarası için önerilen işlem
Bir telefon numarası için önerilen işlem

Veya bir tarihi kopyalarsanız, Windows 11 sizden o tarih için takvime bir etkinlik eklemenizi isteyebilir.

Bir tarih için önerilen eylem
Bir tarih için önerilen eylem

Windows 11 Görev Çubuğu

Microsoft, dosyalarınızı açık uygulamalara sürükleyip uygulama içinde başlatmanıza olanak tanıyan görev çubuğu simgelerinin sürükle ve bırak özelliğini geri yüklüyor.

Microsoft ayrıca, görev çubuğunuz çok fazla açık programla dolduğunda bir taşma özelliği ekledi. Bu özellik, görev çubuğunun sağ tarafında, tıklandığında diğer açık öğeleri gösteren küçük bir menü gösterecektir.

Görev Yöneticisi

Windows 11 22H2, Fluent UI ve WinUI tabanlı bir yenileme Görev Yöneticisi içerir. Ek olarak, yeni Görev Yöneticisi artık her bölüm simgesinin neyi temsil ettiğinin metin etiketlerini görmenizi sağlayan bir hamburger menüsüne sahiptir.

Yeni Görev Yöneticisi
Yeni Görev Yöneticisi

Windows 11 22H2 güncellemesinin bir parçası olarak yayınlanan diğer özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuramızı okuyabilirsiniz. önceki kapsam.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.