Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 22H2, bazı NVIDIA kullanıcıları için oyun sorunlarına neden oluyor


Windows klavye

Bu hafta başlarında yayınlanan Windows 11 22H2 özellik güncellemesinin, NVIDIA GPU’lu sistemlerde oyun performansı sorunlarına neden olduğu bildiriliyor.

Çeşitli çevrimiçi platformlarda ve Microsoft’un çevrimiçi topluluğunda paylaşılan raporlarda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, bazı kullanıcılar, Windows 11 2022 Güncelleştirmesi’ni yükledikten sonra CPU kullanımında önemli düşüşler gibi görünen sorunlar nedeniyle oyun oynarken kekemelik ve büyük gecikme yaşıyor.

Bir Reddit kullanıcısı, “Oyunlarda çılgınca kekemelik yaşıyorum. Oyunlarda CPU kullanımım önemli ölçüde düştü, bazılarında %80’den %5’e düştü. Az önce son güncellemeye döndüm ve oyun içi deneyimim çok daha iyi” söz konusu.

“Daha yeni 22H2’ye güncelledim ve tüm oyunlarımda aşırı derecede kararsız FPS ile uğraşıyorum. Oyun için iyi özelliklere sahibim ve daha önce hiç sorun görmedim (Ryzen 3600, 1070 TI, 16GB RAM). Oyunlar temelde oynanamaz.” bir katma.

Üçüncü bir Reddit kullanıcısı “Oyun oynarken de çok kötü kekemelik yaşıyorum. Yepyeni bir bilgisayar ve bu yükseltmeden önce gayet iyi çalışıyordu. i9-12900k, 3080ti. Lütfen bunu düzeltin” söz konusu.

Müşteriler ayrıca Microsoft’un topluluk sitesinde paylaştıklarını benzer sorunlarla karşılaşmıştıCPU kullanımında %5’e kadar benzer bir düşüşle oyun oynarken önemli gecikmelere neden olur.

NVIDIA araştırıyor, sorunu çözmek için güncellemeyi geri alın

Anekdot olarak, güncellemeyi geri aldıktan sonra, etkilenen birden fazla kullanıcının raporlarına göre oyun performansı sorunları ortadan kalkacak.

“Bu sabah galibiyet için 22H2 güncellemesi aldım ve oyunlarım hemen gecikmeye başladı. MSI afterburner kullanarak, oyunlarda (BFV ve NFS Heat) işlemci kullanımımın %50-60’tan sadece %5’e düştüğünü gördüm. tüm oyunlarımda aynıydı” şeklinde bir kullanıcı raporu açıklar başkalarıyla uzun bir iş parçacığında, sorunu onaylayanlar da sistemlerini etkiler.

“Dün hepsi mükemmel çalıştı. Güncellemeyi geri aldı ve oyunlar %50-60 CPU kullanarak tekrar mükemmel bir şekilde çalışıyor.”

Microsoft henüz bu kullanıcı raporlarını incelemeye başlamamış olsa da, NVIDIA Software QA Manuel Guzman şirketin bu sorunun farkında olduğunu doğruladı ve etkilenen Reddit kullanıcılarından ek geri bildirim sağlamalarını istiyor.

NVIDIA GPU’larına sahip Windows müşterileri, NVIDIA veya Microsoft bu oyun performansı sorununun nedenine ilişkin daha fazla bilgi paylaşana kadar cihazlarını güncellemekten şimdilik geri durmak isteyebilirler.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.