Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 10’da Başlat menüsü tam ekran nasıl yapılır

Windows 10’da Başlat menüsü tam ekran nasıl yapılır

Windows 10’da Başlat menüsü tam ekran nasıl yapılır

Varsayılan olarak, Windows 10 Başlat menüsü sabitlenmiş tüm öğeleri barındıran bir boyutta açılır. Daha büyük bir Başlangıç ekranı kullanmak isteyenler için Başlat menüsünü tam ekran modunda açmak mümkündür.

Tam ekran modu etkinleştirildiğinde, Başlangıç ekranı tüm masaüstünü kaplar ve uygulamaları sabitlemek için daha cömert bir alan sağlar ve canlı kutucuklarınız daha büyük olur.

Tam ekran başlatma modunu etkinleştirmek istiyorsanız, lütfen şu adımları izleyin:

 1. Başlat menüsüne tıklayın ve ardından Ayarlar dişlisi ( Ayarlar Dişlisi ) windows 10 ayarlarını açmak için.
 2. Ayarlar açıldığında, Kişiselleştirme ve sonra Başlamak.
 3. Başlangıç ayarlarında , ‘ adlı bir ayar arayın.Tam ekranı başlat’ı kullanma‘ ve aşağıda gösterildiği gibi özelliği etkinleştirmek için düğmeye tıklayın.
  Tam ekranı başlat'ı etkinleştir
  Tam ekranı başlat’ı etkinleştir
 4. Artık Başlangıç ayarları ekranını kapatabilirsiniz.

Tam ekran modunu başlat’ı etkinleştirdiğinize göre, Başlat düğmesine tıkladığınızda, Başlat menüsü tam ekranda gösterilecek ve tüm masaüstünü kaplayacaktır.

Tam ekranı başlat
Tam ekranı başlat

Tam ekran modunda Başlat’ı kullanırken, klavyenizdeki Escape tuşuna basarak veya başka bir program veya ekrana tıklayarak Başlat menüsünü istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Tam ekran modunu başlat’ı devre dışı bırakmak için bu adımları tekrar izlemesi yeterlidir, ancak bu kez ‘Tam ekran başlat’ ayarını devre dışı bırakın.

Bunu okuyan kullanıcılar da şunları okur:

 • Microsoft Visual C++ 2015 Çalışma Zamanı Yansıması nasıl yüklenir (Bu veya bir sonraki bir program)
  Microsoft Visual C++ 2015 Çalışma Zamanı Nasıl Yüklenir (Bumaya devam eden bir süre önce

  Bir program başlatırsanız ve çalıştırmaya çalıştığınız programın Microsoft Visual C++ 2015 Çalışma Zamanı Çalışma Zamanı’na ihtiyacı olduğunu belirten bir hata alırsanız, programınızın yeniden çalışması için paketi yüklemek için bu öğreticiyi kullanabilirsiniz.

 • Windows Yansıma'da gizli dosyalar nasıl görülir
  Windows’ta gizli dosyalar nasıl görülir

  Varsayılan olarak, Windows belirli dosyaların Windows Gezgini veya Bilgisayarım ile görülmesini gizler. Bu, genellikle sistem dosyaları olan bu dosyaları kullanıcı tarafından yanlışlıkla değiştirilmekten veya silinmekten korumak için yapılır. Ne yazık ki virüsler, casus yazılımlar ve korsanlar genellikle dosyaları bu şekilde gizler ve onları bulmayı ve sonra silmeyi zorlaştırır.

 • Google Chrome Görselinde Bir Web Sayfası Nasıl Çevrilir
  Google Chrome’da Bir Web Sayfası Nasıl Çevrilir

  Web, dünyanın her yerinden müthiş içeriklerden oluşur ve bazen okumak istediğiniz içerik farklı bir dilde yazılır. Neyse ki, Google Chrome, sayfayı otomatik olarak seçtiğiniz bir dile çevirecek olan Google Çeviri hizmeti için yerleşik desteğe sahiptir.

 • Windows Güvenli Mod Yansıma'da nasıl başlatılır
  Windows Güvenli Modda nasıl başlatılır

  Windows Güvenli Mod, yüklemenizde yönetimsel ve tanılama görevlerini çalıştırmak için Windows işletim sisteminizi önyüklemenin bir yoludur. Güvenli Mod’a önyüklediğinizde, işletim sistemi yalnızca işletim sisteminin çalışması için gereken en az yazılımı yükler. Bu çalışma modu, bilgisayarınızda sorun gidermenize ve tanılamayı çalıştırmanıza olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Windows Güvenli Mod …

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.