Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 10 KB5009543 ve KB5009545 güncellemeleri yayınlandı

Windows 10 KB5009543 ve KB5009545 güncellemeleri yayınlandı

Yeni güncelleştirme artık Windows 10 sürüm 21H2, sürüm 21H1 ve sürüm 20H2 için kullanılabilir Resmi sürüm notlarına göre Microsoft, Windows 10 için iki ana toplu güncelleştirme yayımladı – KB5009543 ve KB5009545.

Bu ayın toplu güncellemeleri, Kasım 2021 Güncellemesi, Mayıs 2021 Güncellemesi, Ekim 2020 Güncellemesi (sürüm 20H2) için güvenlik düzeltmelerini içerir. Tüketici sürümünü kullanıyorsanız bu güncelleme Mayıs 2020 Güncellemesi (sürüm 2004) için mevcut değildir, ancak aynı güncelleme kurumsal veya eğitim SKU’ları kullanan cihazlarda sunulacaktır.

Güncelleştirme, Windows Update, WSUS ve çok sayıda hata düzeltmesi ve performans geliştirmesi içeren Microsoft Update Kataloğu aracılığıyla edinilebilir.

Bugün yayınlanan Windows 10 güncellemelerinin tam listesi:

Her Salı Yamasında olduğu gibi, şuraya giderek yeni güncellemeleri kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz: Ayarlar, üzerine tıklayarak Windows güncelleme, ve seçme ‘Güncellemeleri kontrol et‘ güncellemeleri yüklemek için.

Windows 10 için en son toplu güncelleştirmedeki yenilikler

  • Japonca Giriş Yöntemi Düzenleyicilerini (IME) etkileyen bilinen bir sorunu güncelleştirir. Girdiğiniz metinler bozuk görünebilir veya metin imleci beklenmedik şekilde hareket edebilir. çok baytlı karakter seti (MBCS).

  • Windows işletim sisteminiz için güvenliği günceller. Bu güncelleştirme, Windows güncelleştirmelerini yükleyen bileşen olan hizmet yığınında kalite iyileştirmeleri yapar. Servis yığın güncellemeleri (SSU), cihazlarınızın Microsoft güncellemelerini alabilmesi ve kurabilmesi için sağlam ve güvenilir bir servis yığınına sahip olmanızı sağlar.

  • Bu güncelleştirme, Windows güncelleştirmelerini yükleyen bileşen olan hizmet yığınında kalite iyileştirmeleri yapar. Servis yığın güncellemeleri (SSU), cihazlarınızın Microsoft güncellemelerini alabilmesi ve kurabilmesi için sağlam ve güvenilir bir servis yığınına sahip olmanızı sağlar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.