Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 10 KB5008212 ve KB5008206 güncellemeleri yayınlandı

Windows 10 KB5008212 ve KB5008206 güncellemeleri yayınlandı

Aralık 2021 Salı Yaması, Windows 10 sürüm 2004, sürüm 20H2, sürüm 21H1 ve 21H2 sürümündeki cihazlara yayılıyor. Resmi sürüm notlarına göre, Microsoft iki toplu güncelleştirme yayımladı – KB5008212 (daha yeni sürümler) ve KB5008206 (eski sürümler).

Kasım sürümü gibi, bu ayın güvenlik güncellemeleri Kasım 2021 Güncellemesi, Mayıs 2021 Güncellemesi, Ekim 2020 Güncellemesi (sürüm 20H2) ve Mayıs 2020 Güncellemesi (sürüm 2004) için güvenlik düzeltmelerini içerir. Ayrıca, 2004 sürümü için bugün kullanımdan kaldırılan son güvenlik güncelleştirmesidir.

Güncelleme şimdi Windows Update, WSUS ve çok sayıda hata düzeltmesi ve performans geliştirmesiyle Microsoft Update Kataloğu aracılığıyla sunuluyor.

Her Salı Yamasında olduğu gibi, şuraya giderek yeni güncellemeleri kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz: Ayarlar, üzerine tıklayarak Windows güncelleme, ve seçme ‘Güncellemeleri kontrol et‘ güncellemeleri yüklemek için.

Windows 10 için en son toplu güncelleştirmedeki yenilikler

Microsoft, Aralık güncellemesiyle güvenlik ve güvenlikle ilgili olmayan hataları düzeltti. Örneğin, değişken yazı tiplerinin oluşturulmasını etkileyebilecek bir hata düzeltildi. Benzer şekilde, bir yazı tipini kaldırdıktan sonra Ayarlar sayfasının beklenmedik bir şekilde kapanmasına neden olan başka bir hata düzeltildi. İşte diğer düzeltmelerin bir listesi:

  • PDF’ye dışa aktardığınızda Microsoft Excel’in 32 bit sürümünün belirli cihazlarda çalışmayı durdurmasına neden olabilecek bir sorunu güncelleştirir.

  • Meiryo UI yazı tipini ve diğer dikey yazı tiplerini kullandığınızda harflerin veya karakterlerin yanlış açıda görüntülenmesi sorununu günceller. Bu yazı tipleri Japonya, Çin veya Asya’daki diğer ülkelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

  • Öğe eklemek için Giriş Yöntemi Düzenleyicisi’ni (IME) kullanırken Internet Explorer’ın çalışmayı durdurmasına neden olan bir sorunu güncelleştirir.

  • Bir yazı tipini kaldırdıktan sonra Ayarlar sayfasının beklenmedik şekilde kapanmasına neden olan bir sorunu güncelleştirir.

  • Yeni Japonca IME’yi kullandığınızda Dosya Gezgini’nde klasör görünümünü kullanarak bir dosyayı yeniden adlandırma yeteneğinizi etkileyen bir sorunu güncelleştirir.

  • Bir hizmet hatasından sonra Windows Oyun Çubuğunda ekran yakalama ve kayıt işlevlerini kapatan sorunu güncelleştirir.

  • Sık kullandığınız uygulamaların Başlat menüsünde olması gerektiği gibi görünmesini engelleyen bir sorunu güncelleştirir.

  • Internet Explorer’ın çalışmayı durdurmasına neden olan bir sorunu güncelleştirir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.