Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 10 22H2 geliyor, bildiğimiz her şey burada


Windows 10

Microsoft, Windows 10’un bir sonraki sürümünün, bu yıl bir özellik güncellemesi olarak kullanıma sunulması planlanan “sürüm 22H2” olduğunu onayladı.

Microsoft zaten yeni Windows 10 22H2 sürümünü test etmeye başladı Windows Insider Sürüm önizleme kanalında, hem tüketicilerin hem de kuruluşun yeni özelliğini resmi olarak yayınlanmadan önce test etmesine olanak tanır.

Windows 10 22H2 önemli bir sürüm değil ve Windows 10’a büyük bir revizyon getirmiyor, ancak Microsoft bu güncellemenin kapsamlı bir dizi yeni özellikle birlikte geldiğini söylüyor. Donanım ve sürücü gereksinimleri açısından ise kesinlikle bir değişiklik yok.

Aslında, Windows 10 sürüm 2004 için yüklenenler de dahil olmak üzere mevcut sürücüleriniz, Windows 10 sürüm 22H2’de normal şekilde çalışmaya devam edecektir.

Windows 10 sürüm 22H2’deki yenilikler

Microsoft, test için Windows 10 sürüm 22H2’yi yayınlarken, kapsamlı bir dizi özelliğe sahip olacağını söylemek dışında yeni bir özellik listesi yayınlamadı.

Bununla birlikte, Windows 10’a gelen tüm yeni özelliklerin, birkaç yeni özelliğin eklenmesiyle daha kurumsal merkezli olacağına inanılıyor.

Ancak, Windows 10’un mevcut sürümleri için görülen sürüm notlarından, Microsoft’un Focus Assist ve Windows Autopilot gibi mevcut özellikleri geliştirmek için geliştirme süresi ayırmaya devam ettiğini görebiliyoruz.

Örneğin, son zamanlarda KB5015878 güncellemesi şu yeni özellikleri içerir:

Şirket, özellik güncellemesini önceki Windows 10 sürümlerine benzer bir etkinleştirme paketi aracılığıyla yayınlamayı planlıyor.

Etkinleştirme paketi, yalnızca hareketsiz özellikleri açan bir “ana anahtardır”. Başka bir deyişle, Windows 10 sürüm 22H2’nin özellikleri, Windows 10’un en son toplu güncellemelerine zaten dahil edilmiştir.

22H2 sürümü nasıl indirilir

Güncelleştirmenin, Windows 10 için isteğe bağlı bir güncelleştirme olarak Ekim veya Kasım aylarında kullanıma sunulması bekleniyor.

Güncellemeyi etkinleştirme paketi veya 22H2 sürümü aracılığıyla almak için kullanıcıların en son toplu güncellemeleri kullanması gerekir. Toplu güncellemeleri yükledikten sonra, o Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik ve ‘düğmesine tıklayarak indirmeye başlayın.Şimdi indirin ve yükleyin” buton.

Hemen şimdi denemek isterseniz, Sürüm Önizleme Kanalına katılabilir ve yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Microsoft da yaptı Windows 10 22H2 ISO temiz bir kurulum yapmak isteyenler için Windows Insider programı aracılığıyla indirilebilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.