Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 10 20H2 önümüzdeki ay hizmetin sonuna geliyor


Windows 10

Microsoft, bugün müşterilerine Windows 10 20H2 ve Windows 10 1909’un birden çok sürümünün 10 Mayıs 2022’de hizmet sonuna (EOS) ulaştığını hatırlattı.

İçinde destek belgesiMicrosoft, Windows 10 20H2’nin (Ekim 2020 Güncellemesi olarak da bilinir) Windows 10 Home, Pro, Pro Education ve Pro for Workstations kullanıcıları için EOS’a ulaşacağını söylüyor.

Enterprise, Education ve IoT Enterprise sürümlerinin hizmet süresinin bir yıl sonra, 9 Mayıs 2023’te sona ereceğini de belirtmekte fayda var.

Redmond ayrıca bir açıklamada ayrı duyuru Windows 10 1909 Enterprise, Education ve IoT Enterprise sürümlerinin de gelecek ay EOS’a ulaşacağını (Windows 10 1909 Home, Pro, Pro Education ve Pro for Workstations zaten yaptı) geçen Mayıs).

Microsoft, “10 Mayıs’ta yayınlanan Mayıs 2022 güvenlik güncelleştirmesi, bu sürümler için kullanılabilen son güncelleştirmedir.” açıkladı Cuma gününde.

“Bu tarihten sonra, bu sürümleri çalıştıran cihazlar artık en son güvenlik tehditlerine karşı koruma içeren aylık güvenlik ve kalite güncellemelerini almayacak.”

EOS’a ulaşmadan önce zorunlu güncellemeler

Bu Windows 10 1909 ve 20H2 sürümleri EOS’a ulaşana kadar Microsoft, Windows Update aracılığıyla tüketici cihazlarında ve yönetilmeyen iş cihazlarında özellik güncellemelerini zorlayacaktır.

Bu, EOS’a hızla yaklaşan cihazların kritik aylık güncellemeleri, güvenlik güncellemelerini ve iyileştirmeleri almaya devam etmesini sağlar.

Windows’un desteklenen sürümleri için hizmet sonu tarihleriyle ilgili daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: Windows Yaşam Döngüsü SSS, Windows 10 Servis Sıkça Sorulan Sorularve Yaşam Döngüsü İlkesi arama aracı.

Şirket ayrıca müşterilerine eksiksiz bir desteği sona eren veya bu yıl kullanımdan kaldırılacak tüm ürünlerin listesi.

Windows 10 21H2 güç dağıtımı

21 Ocak 2022’de Microsoft, Windows 10 21H2’nin zorunlu dağıtımını başlattı EOS’a ulaşan daha fazla cihaza.

Windows 10 21H2 ayrıca, aylık güncellemelere benzer bir hızlı güncelleme deneyimi aracılığıyla Windows 10 2004 ve sonraki sürümlerde güncellemeleri manuel olarak kontrol eden Windows kullanıcıları olan arayanlara da sunuluyor.

EoS’ye yakın bir Windows 10 sürümü çalıştıran bir cihazınız varsa ve size Windows 10 21H2 güncellemesi teklif edilmediyse, Windows Update aracılığıyla manuel olarak kontrol etmelisiniz.

Windows 11 21H2 ayrıca geniş dağıtımda 27 Ocak’tan beri ve artık Windows Update aracılığıyla uygun cihazlara sahip tüm müşteriler tarafından kullanılabilir.

Microsoft, Ocak ayında yaptığı açıklamada, “Her zaman olduğu gibi, en son özelliklerden ve en son güvenlik tehditlerine karşı gelişmiş korumalardan yararlanmak için cihazlarınızı Windows 10’un en son sürümüne güncellemenizi veya uygun cihazları Windows 11’e yükseltmenizi öneririz.” Dedi.

Aygıtınızın Windows 11 yükseltmesi için uygun olup olmadığını aşağıdaki komutla kontrol edebilirsiniz. PC Sağlık Kontrolü uygulaması veya sisteminizin özelliklerini aşağıdakilerle karşılaştırarak Windows 11 teknik özellikleri, özellikleri ve bilgisayar gereksinimleri sayfa.

En son Windows sürümüne yükseltmek istiyorsanız, bunu izleyin rehberli geçiş güncelleme işlemi sırasında karşılaşılan hataları düzeltmek veya bunu kullanmak için destek belgesi Karşılaşabileceğiniz güncelleme sorunlarını gidermek için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.