Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Winamp 5.9 Finali yayınlandı ve hala Llama’nın kıçını kırbaçlıyor


Winamp logosu

Winamp 5.9 Final, dört yıllık geliştirme sürecinin ardından piyasaya sürüldü ve Windows 11 desteği, HTTPS:// akışlarının oynatılması ve çeşitli hata düzeltmeleri dahil olmak üzere çok sayıda iyileştirme içeriyor.

Çevrimiçi müzik akışı öne çıkmadan önce, insanlar CD’lerden şarkı parçalarını kopyalar ve bunları bir bilgisayarda veya taşınabilir MP3 medya oynatıcılarda çalardı.

En popüler MP3 çalarlardan biri, esas olarak kullanıcıların medya oynatıcıda kullanabilecekleri animasyonlu görselleştirmeler ve dış görünümler nedeniyle Winamp’tı. Sonuç olarak, Winamp, birçok kullanıcının “Llama’nın kıçını gerçekten kırbaçladığını” (evet, sloganı bu) öven büyük bir takipçi kitlesi elde etti.

Winamp sonra geliştirmeyi durdurdu 5.666 sürümü 2013’te piyasaya sürüldü. Ancak, Ekim 2018’de Winamp 5.8 internete sızdırıldıgeliştiriciler medya oynatıcıyı geliştirmeye devam edeceklerini duyurdular.

Winamp 5.9 finali yayınlandı

Bugün, Winamp 5.9 Final Build 9999, 5.8 sürümünün çevrimiçi olarak sızdırılmasından bu yana dört yıllık geliştirmenin ardından piyasaya sürüldü.

“Bu, 5.8’den bu yana 4 yıllık çalışmanın doruk noktasıdır. serbest bırakmak. İki geliştirici ekip ve aradaki pandemi kaynaklı bir boşluk dönemi” sürüm notları Winamp 5.9 Final için.

Winamp 5.9 Finali
Winamp 5.9 Finali
Kaynak: BleepingComputer

Winamp 5.9’daki en önemli değişiklik, uygulamanın Visual Studio 2008’den Visual Studio 2019’a taşınmasıdır. Ancak bu değişiklik, Visual Studio 2019 Yeniden Dağıtılabilir’i yüklememiş olan kullanıcılar için önceki Sürüm Adaylarında eklenti sorunlarına neden olmuştur.

Bu son sürümle birlikte Winamp yükleyicisi, gerekli Visual Studio 2019 dosyalarını kontrol edecek ve gerekirse kullanıcılardan bunları yüklemelerini isteyecektir.

Winamp değişiklik günlüğü, bu sürümün Windows 11 için geliştirilmiş destek, HTTPS:// akış oynatma, yeni bir podcast dizini ve yüksek çözünürlüklü oynatma desteği getirdiğini belirtir.

Bu sürüm birçok hatayı düzeltirken, geliştiriciler, 5.9.1 sürümünde düzeltilmek üzere pek çok bilinen sorunun ayrıldığını belirtiyorlar.

Bu bilinen sorunlar, Hakkında iletişim kutusundaki, Milkdrop’taki, AVS Düzenleyicisindeki, ml_wire Podcast’lerindeki, Bento dış görünümündeki ve daha fazlasındaki hataları içerir.

Ancak, özellik artık kullanımdan kaldırıldığı için NSV VP3 kod çözücüsüne ihtiyaç duyanlar şanssız.

Geliştiriciler, sürüm notlarında “Eski On2 VP3 kaynak kodunu hiçbir yerde bulamıyoruz, bu nedenle bu biçimin kullanımdan kaldırıldığını / EOL’yi resmi olarak ilan ediyoruz.”

Winamp geliştiricileri ayrıca 5.91 sürümü için aşağıda listelenen bazı yeni özellikleri de planlıyor:

Hala Yapılacaklar (5.9.1 ve sonrası)
– Daha fazla format için yerel destek ekleyin (örn. opus, ogv/ogm, TS, dash/iso6, H.265, HLS, VP9, ​​vb.)
– Eski Gracenote özelliklerini (CDDB, Otomatik Etiketleme, vb.) örneğin MusicBrainz veya MusicStory ile değiştirin
– Belki çalışan bir NowPlaying hizmetini geri yükleyebilirsiniz?
– ml_online görünümüne daha fazla varsayılan hizmet ekle (Lyrics, Jamendo, Hotmix, YT, Bandcamp, Spotify, vb.) ?
– “Gönder” özellikleri için daha fazla çoklu okuma ve ilerleme iletişim kutuları (örneğin, bir Oynatma Listesine büyük ML görünümü gönderme)
– in_mod ve out_back için yapılandırma
– in_mod için Dosya Bilgisi iletişim kutusunu görüntüle
– Tonlarca daha 🙂

İlgilenenler için, Winamp geliştiricileri bu bölümde 5.9 Sürüm Adayından Son sürüme yapılan değişikliklerin tam bir listesini yayınladılar. değişiklik günlüğü.

Ana sayfa, Winamp’ın yanlış sürümüne işaret etmeye devam ediyor, ancak son sürüm, buradan indirildi şimdilik.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.