Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan mesaj nasıl okunur?

WhatsApp’ta çevrimiçi olmadan mesaj nasıl okunur?


Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle söz konusu iletişim olduğunda herkesin ilk başvurduğu platform olarak yer alıyor. Ancak bu uygulamanın zaman zaman zor anlar yaşattığı da oluyor. Bunlardan biri de mesajı çevrim içi olmadan mesajları okumak. Peki, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma nasıl yapılır?

WhatsApp’a girmeden mesaj nasıl okunur?

Yıllar geçtikçe farklı güncellemelerle WhatsApp, kullanıcıların hayatını kolay hale getiriyor. En büyük kolaylıklardan biri de son görülme ve görüldü belirtisini devre dışı bırakmak oldu. Ancak bir diğer sorun ise çevrim içi yazısı oluyor.

Platforma girdiğinizde gözüken ‘çevrim içi’ yazısı, özellikle meşgul olduğunuz anlarda zor durumları beraberinde getiriyor. Platform, bunun için henüz yeni bir özellik getirmedi. Ancak biz, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma işlemi için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık.

WhatsApp çevrimiçi olmadan mesaj okuma

Akıllı telefonunuzdan çevrim içi olmadan mesajları okumanın en kolay yolu, bildirim paneli. Bu sayede hem çevrim içi olmanıza gerek kalmıyor hem de cevap vermekte zorlandığınız mesajlar için düşünmeye zamanınız oluyor. Bunun yanı sıra çevrim içi olmadan bildirim panelinden mesajlara yanıt vermeniz de mümkün.

Uçak modunu açın

Mesaj geldiğinde telefonunuzu direkt olarak uçak moduna çekin. Böylece hem operatörünüzün sağladığı veri bağlantısı pasif olacak hem de bağlantı özellikleri devre dışı olacak. Sonrasında WhatsApp’ta girerek mesajları okuyun. Bu sayede hem mesajlarınız ‘mavi tik’ olmayacak hem de çevrim içi gözükmeyeceksiniz. Uçak modunu açmak için de telefonunuzun bildirim panelini kullanabilirsiniz.

‘Unseen’ uygulaması kullanın

Yukarıdaki yöntemlerden memnun değilseniz, WhatsApp’ta çevrim içi olmadan mesajları okumak için ‘Unseen’ uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bunun için de kullandığınız telefona göre Google Play Store ya da App Store üzerinden ‘Görünmeyen uygulamasını’ indirebilirsiniz.

– WhatsApp çevrimiçi olmadan mesaj okumayı birden fazla yöntem ile sizlere anlattık. Siz bu yöntemler arasında hangisini kullanıyorsunuz?

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsapp-cevrimici-olmadan-mesaj-nasil-okunur

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.