Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WhatsApp yeni sohbetler için varsayılan kaybolan mesajlar ekliyor

WhatsApp yeni sohbetler için varsayılan kaybolan mesajlar ekliyor

WhatsApp bugün, yeni başlatılan tüm sohbetler için varsayılan kaybolan mesajların eklenmesiyle gizlilik kontrol özelliklerini genişlettiğini duyurdu.

WhatsApp, “Etkinleştirildiğinde, sizin veya başka bir kişinin başlatacağı tüm yeni bire bir sohbetler seçtiğiniz süre içinde kaybolacak şekilde ayarlanacak ve oluşturduğunuz gruplar için açmanıza olanak sağlayan bir grup sohbeti oluştururken yeni bir seçenek ekledik.” Söyledi. “Bu yeni özellik isteğe bağlıdır ve mevcut sohbetlerinizi değiştirmez veya silmez.”

Bugün, varsayılan kaybolan mesajların piyasaya sürülmesiyle, şirket ayrıca mesajların ayarlanmasına 24 saat veya 90 gün sonra kaybolmasına izin veren iki yeni süre ekledi.

WhatsApp Ayarları’na giderek, Hesap > Gizlilik > Varsayılan mesaj zamanlayıcısına dokunarak ve bir süre seçerek iOS ve Android cihazlardaki tüm yeni bire bir sohbetler için varsayılan olarak kaybolan mesajları etkinleştirebilirsiniz.

Ancak, gelecekte sohbetlerinizden birine kalıcı olarak erişmek istiyorsanız, kaybolan mesajların etkinleştirilmediği standart sohbetlere geri dönme seçeneğiniz de vardır.

Şirket, “Varsayılan kaybolan mesajları açmayı seçen kişiler için, sohbetlerinizde insanlara seçtiğiniz varsayılanın bu olduğunu söyleyen bir mesaj görüntüleyeceğiz”, diye ekledi.

“Bu, kişisel bir şey olmadığını açıkça ortaya koyuyor – bu, WhatsApp’taki herkesle nasıl iletişim kurmak istediğiniz konusunda yaptığınız bir seçim.”

WhatsApp varsayılan kaybolan mesajlar
WhatsApp varsayılan kaybolan mesajlar (WhatsApp)

Ancak şirket, kaybolan mesajların etkinleştirilmesinin, sohbetten kaldırılmadan önce hala kaydedilebilecekleri (ekran görüntüsü alınabileceği veya kopyalanabileceği) için güvenilmeyen kişiler tarafından başkalarına iletilmelerini korumayacağı konusunda uyardı.

Bu, kaybolan iletilerin tanıtımı bir yıl önce, Kasım 2020’de, bir sohbete gönderilen tüm yeni mesajlar, özellik alıcılardan biri tarafından bire bir konuşmalarda veya grup sohbetlerinde bir yönetici tarafından etkinleştirildiyse yedi gün sonra kaybolacak şekilde ayarlanmıştır.

Ağustos ayında, Facebook da ayarlama seçeneğini ekledi hemen kaybolmak için fotoğraf ve videolar gizlilik üzerinde ek kontrol için bir kez görüntülendikten sonra.

Son olarak, Ekim ayında WhatsApp da kullanıma sunulanmıştır iOS ve Android’de uçlardan uca şifreli sohbet yedeklemeleri nerede depolandıklarına bakılmaksızın herkesin sohbetlere erişmesini engellemek için.

Bu değişiklikler sonra geldi WhatsApp geri adım attı önceki kararlarda özellikleri kısıtlamak için veya hesapları silme verilerini diğer Facebook şirketleriyle paylaşmalarını gerektiren yeni bir gizlilik politikasına katılmayan kullanıcılar.

WhatsApp bugün yaptığı açıklamada, “Uç tanma şifreleme ile birlikte kaybolan mesajların, bugün özel bir mesajlaşma hizmeti olmanın ne demek olduğunu tanımlayan ve bizi kişisel bir konuşma hissine bir adım daha yaklaştıran iki önemli özellik olduğuna inanıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.