Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WhatsApp yakında sohbetlerinizi Android’den iOS’a aktarmanıza izin verebilir

WhatsApp yakında sohbetlerinizi Android’den iOS’a aktarmanıza izin verebilir

WhatsApp, tarafından bildirildiği üzere sohbet geçmişinizi Android’den iOS’a taşımanıza izin veren bir özellik üzerinde çalışıyor olabilir. WABetaBilgi üzerinden (Android Merkezi).

Bu özellik ilk olarak iOS için en son WhatsApp beta 22.2.74 sürümünde görüldü ve bunu doğruluyor gibi görünüyor. WABetaBilgis Android için 2.21.20.11 beta sürümünde önceki keşif. Her iki güncelleme de, WhatsApp sohbetlerinizi aşağıdakileri kullanarak Android’den iOS’a aktarmanıza izin verebilecek bir özelliğe işaret ediyor. iOS uygulamasına taşı.

Görsele göre WaBetaBilgi

WABetaBilgi özelliğin nasıl görünebileceğini gösteren birkaç ekran görüntüsü de paylaştı. Görüntülere bakılırsa, WhatsApp aktarım işlemine başlamadan önce izin isteyecek ve ardından sohbetlerinizi taşırken uygulamayı açık tutmanızı ve telefonunuzun kilidini açık tutmanızı isteyecek gibi görünüyor.

WhatsApp önce kullanıcılara izin vermeye başladı sohbet geçmişlerini iOS’tan Samsung telefonlarına taşıyın Eylül’de ve daha sonra özelliği iOS’tan diğer kullanıcılara sohbet aktarımlarını destekleyecek şekilde genişletti. Google Piksel ve diğer Android 12 cihazlar. Kullanıcıların sohbetlerini Android’den iOS’a aktarmalarına izin vermek bariz bir döngüyü kapatacaktır, ancak hangi cihazların söylentileri destekleyeceği ve ne zaman (veya ne zaman) kullanıma sunulacağı belirsizliğini koruyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.