Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WeTransfer ile nasıl dosya gönderilir? [2022 Güncel Rehber]

WeTransfer ile nasıl dosya gönderilir? [2022 Güncel Rehber]


WeTransfer, farklı türdeki dosyalarınızı iletmek istediğiniz kişilere göndermenizi sağlayan bir dosya paylaşım platformudur. E-posta ve WhatsApp üzerinden yüksek boyutlu dosyalarınızı göndermekte sorun yaşıyorsanız WeTransfer ile bu sorununuzu çözebilirsiniz. Peki WeTransfer ile nasıl dosya gönderilir?

WeTransfer üyelik planları

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan WeTransfer üç farklı üyelik seçeneği sunuyor. Ücretsiz planda kayıt yapmanıza bile gerek olmadan 2 GB’a kadar dosya transferi yapabiliyorsunuz.

  • Aylık 12 dolar karşılığında 200 GB’a kadar dosyaları tek seferde atabiliyor ve 1 TB depolamaya sahip oluyorsunuz.
  • Aylık 23 dolar karşılığında ise dosya boyutu ve depolama alanı sınırı olmadan kullanabiliyorsunuz.

Wetransfer dosya gönderme rehberi

Adım 1: Tarayıcınız üzerinden WeTransfer‘i açın.

Adım 2: Sol tarafta bulunan ”Dosyalarınızı Yükleyin” kısmına tıklayıp göndermek istediğiniz dosyayı seçin.

Adım 3: Dosyanızı göndermek istediğiniz e-posta adresini ”Alıcı E-posta adresi” kısmına yazın.

Adım 4: ”E-postanız” kısmına kendi e-posta adresinizi girin. Dosyanın gönderimi başarılı bir şekilde gerçekleştiğinde ve karşı taraf dosyanızı indirdiğinde girdiğiniz e-posta adresine mail ulaşacaktır.

Adım 5: Göndermek istediğiniz dosyanın başlığını ”Başlık” kısmına girin.

Adım 6: Eğer karşı tarafa dosyanızı gönderirken bir mesaj iletmek istiyorsanız bu kısma mesajınızı yazabilirsiniz.

Adım 7: Son olarak doğrulama işlemi kalıyor. Alanları doldurup ”Aktar” tuşuna bastıktan sonra bu gönderimi gerçekleştirmek için e-postanıza bir doğrulama kodu gelecek. Bu kodu istenilen alana girdiğinizde işlem tamamlanmış oluyor.

Eğer her WeTransfer dosya gönderiminizde doğrulama ile uğraşmak istemezseniz ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz. Gönderdiğiniz dosya karşı kullanıcı tarafından 7 gün süreyle indirilebilir olacak.

Mobil aracılığıyla da transferlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. WeTransfer’in Android ve iOS için uygulaması bulunmasa da, mobil tarayıcınız üzerinden siteye giriş yapıp aynı işlemleri uygulayarak dosyalarınızı gönderebilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? WeTransfer dosya gönderme servisinden memnun kaldınız mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/wetransfer-ile-nasil-dosya-gonderilir

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.