Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Web’de ses ve video oynatmayı senkronize edin

Web’de ses ve video oynatmayı senkronize edin

bu outputLatency bir mülk AudioContext örnek, ses donanımının (örneğin, Bluetooth kulaklıkların veya harici bir USB ses arabiriminin) çıkış gecikmesine ilişkin bir tahmin sağlar. Bu özellik, şunları yapmak istediğinizde kullanışlıdır:

  • Mevcut ses materyali ile yeni kaydedilen materyali senkronize edin. (bir müzik prodüksiyon senaryosunda)
  • senkronize et İnternet Sesi çıkış ve diğer medya (örn. video veya MIDI oynatma).

Bunda WebCodec demosu (kaynak), WebCodec’ler API’sı bir kodu çözmek için kullanılır MediaStream ham video ve ses verilerine dönüştürülür ve ardından bir HTML olarak yeniden oynatılır &LTcanvas> gelen ses verilerine sahip eleman Ses Çalışması. bu outputLatency özelliği, demonun belirli bir ses zaman damgasının kullanıcının kulaklarına ne zaman ulaştığını belirlemesine ve ardından buna uygun video karelerini uygun şekilde boyamasına olanak tanır.

Kendiniz deneyin, en sevdiğiniz Bluetooth kulaklığınızla (🎧) videoyu oynatın, kuşu bekleyin (🐦) (yukarıya bakın) ve ses oynatma değişikliklerini gözlemlemek için onay kutusunu (☑️) değiştirin. Toplam çıkış gecikme değeri gerçek zamanlı olarak güncellenir.

AudioContext çıkışıGecikme #

tarayıcı desteği

  • Chrome 102, Desteklenir 102
  • Firefox 70, Desteklenir 70
  • Kenar 102, Desteklenen 102
  • Safari, desteklenmiyor

Kaynak

Kahraman görseli Wahid Khene Açık Unsplash.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.