Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Web’de kaydırmayı iyileştirmeye yardımcı olmak için 2021 kaydırma anketine katılın

Web’de kaydırmayı iyileştirmeye yardımcı olmak için 2021 kaydırma anketine katılın

sonuçlarını analiz ediyorduk. 2019 Mozilla Geliştirici Ağı Web DNA Raporu en çok bildirilen sorunları iyileştirmeye yönelik eylem öğeleri ve takip stratejileri için. Chrome ekibindeki küçük bir alt grup, kaydırmayla ilgili bir grup sorun belirledi. scroll-snapVe touch-action. Bu sorunlar araştırıldı, değerlendirildi ve bu konularla ilgili sorunlar hakkında daha kesin sorular içeren yeni bir takip anketinde sentezlendi.

2021 Kaydırma Anketi #

Geliştiriciler, tasarımcılar ve benzer şekilde kullanıcılar için web’de kaydırmayı iyileştirmenin birçok yolu olduğuna inanıyoruz. Vaktinize saygı duyacağımızı umduğumuz bir anket oluşturduk. Tamamlanması 10 dakikadan fazla sürmemelidir. Sonuçlar, tarayıcı satıcılarının ve standart gruplarının kaydırmayı nasıl daha iyi hale getireceklerini anlamalarına yardımcı olacaktır.

adresinden ankete katılabilirsiniz. 2021 Web Kaydırma Anketi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.