Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WebAssembly tarafından size sunulan geliştiriciler için yeni işlevsellik

WebAssembly tarafından size sunulan geliştiriciler için yeni işlevsellik

WebAssembly, geliştiricilerin web’e diğer dillerden yeni performans işlevselliği getirmesine olanak tanır. Son birkaç yılda geliştiriciler gerçekten olasılıklardan yararlandı. Bu gönderi, kısmen WebAssembly sayesinde yararlanabileceğiniz yeni parlak araçlardan yalnızca birkaçını gösteriyor.

Lafı daha fazla uzatmadan güzel kısma geçelim 😀

SQLite #

Bu eksiksiz SQLite bağlantı noktası, hafif, yerleşik, ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemini elinize alır. Daha fazlasını öğrenmek için bunu okuyun Bu inanılmaz bağlantı noktasını ve nasıl kullanılacağını gösteren blog gönderisi.

FFmpeg.wasm #

FFmpeg, video, ses ve diğer multimedya dosyalarını ve akışlarını işlemek için bir dizi kitaplık ve programdan oluşan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılım projesidir. Bulabilirsin burada bir wasm derlenmiş versiyonu (github deposu) bu, tüm bu işlevleri doğrudan tarayıcıda yapmanızı sağlar.

Evrensel Sahne Açıklaması (USD) #

Evrensel Sahne Tanımı (USD), işbirliğine, tahribatsız düzenlemeye odaklanan ve grafik verileri hakkında birden çok görüş ve görüşe olanak tanıyan, 3B bilgisayar grafiği verileri için bir çerçevedir. Pixar, Autodesk, Nvidia ve çok daha fazlası tarafından desteklenen bir endüstri standardıdır. Web desteği için henüz erken günler ama Autodesk zaten açık kaynaklı bir web tabanlı USD görüntüleyiciye sahip hangisini yapabilirsin buraya bak.

Tuval Kiti #

Tuval Kiti Chrome ve Android’in işleme motoru olan Skia, doğrudan WebAssembly’de derlenmiştir. Bununla, Skia oluşturma motorunun neredeyse tüm gücüne basit JavaScript API erişimi elde edersiniz. İşlevsellik, karmaşık oluşturma, metin şekillendirme, animasyon, mürekkep oluşturma ve daha fazlasını içerir. Kontrol et npm paketi Ve hızlı başlangıç ​​Kılavuzu.

TensorFlow.js #

TensorFlow.js basit bir JavaScript API ile TensorFlow’un gücünü doğrudan tarayıcıya getirir. Kaputun altında, performansı en üst düzeye çıkarmak için modelleri hem GPU hem de CPU genelinde optimize eder (SIMD optimizasyonları dahil). görebilirsiniz başlangıç ​​kılavuzu ya da bak demolarından bazıları doğrudan.

Açık CV #

OpenCV, esas olarak gerçek zamanlı bilgisayar görüşü için programlama işlevlerine yönelik bir endüstri standardıdır. bir var kullanımı kolay npm paketi buradave Emscripten kullanıcıları için ayrıca tam bir derleme yapmak için ayrıntılı talimatlar. SIMD ve iş parçacıklarının bu iş yüklerinin performansını nasıl iyileştirdiğine bir göz atmak için videoyu izleyebilirsiniz. Modern WebAssembly Chrome Geliştirici Zirvesi konuşmasının bu bölümü.

hindistan cevizi #

hindistan cevizi geliştiricilerin çapraz platform destekli oyunlar oluşturmasına olanak tanıyan güçlü ve popüler bir oyun motorudur ve buna artık web de dahildir. Wasm aracılığıyla web dışa aktarımını sağlayan uzun oyun motorları listesine katılıyor. Başlamak için Cocos düzenleyicisine atlayın ve takip edin bu talimatlar.

Çözüm #

Bu özel örneklere ek olarak, heyecanlanacak çok şey var. WebAssembly’nin yeni web işlevselliğinin hızını değiştirme potansiyeli. Chrome bile kurdu Gelişmiş Web Uygulamaları Fonu bu, geliştiricilerin tüm geliştiricilerin kullanabileceği web işlevselliğini ilerletmek için çalışmalarını finanse etmelerine yardımcı olabilir!

Gönderen kahraman resmi Peksellerile MrYannKee-marie-kennon-547933/" rel="noopener">Anne Marie Kennon.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.