Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Web Sitesini Mobil Uygulamaya Çevirme

Web Sitesini Mobil Uygulamaya Çevirme


WordPress sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek için bir çözüm mü arıyorsunuz? Giderek daha fazla kişi internete göz atmayı ve mobil cihazlarını kullanarak çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih ediyor. Uygulamalar, içeriğinizi sunmanın ve daha iyi bir mobil deneyim sunmanın kullanışlı bir yoludur. Bu makalede, WordPress’i mobil uygulamaya dönüştürmek için size en iyi eklentileri göstereceğiz.

WordPress Siteniz için bir Mobil Uygulama oluşturun?

Web sitenizin trafiğini Google Analytics’te kontrol ederseniz , çok sayıda kullanıcının web sitenize cep telefonlarından eriştiğini göreceksiniz. Mobil kullanıcıların web sitenizde güzel deneyime sahip olduğundan emin olmak için en kolay yolu yaparak olduğu mobil duyarlı .

Mobil bir yanıt veren WordPress web sitesi, kullanıcının ekran boyutuna göre kendini otomatik olarak ayarlayan bir tasarım kullanır. Hemen hemen tüm iyi WordPress temaları ,  mobil  duyarlı olarak geliyor. WooCommerce için harika görünen mobil duyarlı temalar bile bulabilirsiniz .

Ancak, bazı işletmeler kendi mobil uygulamalarını oluşturarak daha hoş bir kullanıcı deneyimi sunmak isteyebilir. Web sitenizi bir tarayıcıda ziyaret etmek yerine, kullanıcılar favori bloglarına, çevrimiçi mağazalarına , üyelik web sitesine veya çevrimiçi topluluğa erişmek için ana ekranından bir uygulama başlatır .

Bir mobil uygulama oluşturmak genellikle programlama becerisi gerektirir ve web siteniz için bir mobil uygulama oluşturacak çok sayıda geliştirme ajansı vardır. Ancak, size çok para (15.000 $ ve yukarı) mal olacak.

Bir bütçeyle bir mobil uygulama oluşturmak istiyorsanız, WordPress sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmenize yardımcı olabilecek birkaç WordPress eklentisi vardır. Hepsi ücretli çözümler, ancak sizin için yeni bir uygulama oluşturmak için birini işe almaktan daha ucuza mal oluyorlar.

Bu eklentileri kullanmanın hala ileri düzey WordPress becerilerine ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Eğer yeni başlayan biriyseniz, daha fazla mobil kullanıcı kazanmak için mobil duyarlı bir tema kullanmanızı ve WordPress hızınızı geliştirmenizi öneririz .

Web sitesini mobil uygulamaya çevirme eklentileri

Bu, WordPress sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek için en iyi eklentiler.

1. AppPresser

AppPresser herhangi bir WordPress sitesini bir mobil uygulamaya dönüştürmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir platformdur. Blog’unuz, WooCommerce mağazanız veya BuddyPress web siteniz için bir uygulama oluşturmak için kullanılabilecek özel bir WordPress mobil teması var.

Bir WordPress teması için yaptığınız gibi uygulamanızın görünümünü kolayca değiştirmek için görsel bir uygulama özelleştiricisine sahiptir. Renkleri özelleştirebilir, özel sayfalar ekleyebilir, WordPress içeriği alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. AppPresser, kurulumu ve yönetimi oldukça kolay olan entegre push bildirimleri sunar.

2. MobiLoud

MobiLoud, web sitesi sahiplerinin WordPress sitelerini mobil uygulamalara dönüştürmelerine izin verir. İki ürüne sahipler: biri haberler ya da blog siteleri için, diğeri ise WooCommerce ya da diğer gelişmiş eklentileri kullanan web siteleri için.

Push bildirimleri, mobil reklam desteği, analitik ve özel markalaşma ile birlikte gelir. Uygulama yapılandırılmış, hazırlanmıştır ve sizin için uygulama mağazalarına da gönderilebilir.

3. Androapp

AndroApp, WordPress web sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek için kullanışlı bir eklentidir. Çevrimdışı destek, çoklu temalar, uluslararasılaştırma destekleri, sınırsız push bildirimleri, sonsuz kaydırma ve yerel sosyal paylaşım ile birlikte gelir. WooCommerce veya BuddyPress’i desteklemez.

Eklenti geliştirici, uygulamanızı kendiniz düzenleyebileceğiniz veya kendiniz için eklenti yazarını işe alabileceğiniz uygulamanızı yapılandırmanıza ve indirmenize yardımcı olur.

Bu eklentinin büyük dezavantajı, ücretsiz sürümün geliştiricinin kendi reklamlarını göstermesine izin vermesidir.

4. WPApp.Ninja

WPApp.Ninja, WordPress web siteniz için bir mobil uygulama veya ilerici bir web oluşturmanızı sağlar. Uygulamanızı oluşturmak için tek bir ömür boyu lisans satın alabilirsiniz. Tüm uygulama ayarları ve yapılandırmaları WordPress yönetici alanınızda yapılabilir.

Uygulama simgelerinizi, düğmelerinizi, renklerinizi, çevirilerinizi ve daha fazlasını yüklemek için size kolay araçlar sunar. Google Analytics’i, dahili önbelleğe alma, çevrimdışı içerik ve tüm popüler WordPress eklentileriyle uyumluluğu destekler.

WordPress sitenizi bir uygulamaya dönüştürme konusunda ciddiyseniz, AppPresser veya Mobiloud’u kullanmanızı öneririz .

Bu makalenin, WordPress sitesini bir mobil uygulamaya dönüştürmek için en iyi eklentileri bulmanızı sağladığını umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.