Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WDTV2 LIVE Vs Cinetube – Yan Yana Karşılaştırma

Bir medya oynatıcı satın almak bugün bir öfke haline geldi. Son kullanıcılar, çeşitli üreticiler tarafından sağlanan çok sayıda ve çeşitli medya oynatıcılarıyla seçim yapmakta zorlanıyor. WDTV 2 Live ve Cinetube öne çıkan iki medya oynatıcıdır. Şu anda dinamik elektronik pazarını fırtına ile ele geçirdiler.

Western Digital üreticisinin WDTV 2 Live oynatıcısı, Full-HD (Yüksek tanımlı) 1080p ağ medya oynatıcısıdır. Film akışı yapabilir ve ayrıca HDTV’nizi İnternet videosuna bağlayabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra, WDTV 2 Live Plus medya oynatıcı ve diğer premium web içeriği ile birlikte gelen sınırsız Netflix üyeliği ile çevrimiçi sinemaya sınırsız erişimin keyfini çıkarırsınız. Ancak Hulu, Amazon Videos on Demand, CinemaNow ve diğer benzer hizmetler desteklenmemektedir.

WDTV 2 Live medya oynatıcı ayrıca son derece popüler ve üst düzey ‘DVD Navigasyon’ ve ‘Windows 7’nin Play To desteği’ özelliklerine sahiptir. En sevdiğiniz fotoğraf, müzik ve filmlere erişim artık küçük bir bilgisayar ekranıyla sınırlı değil. WD TV Live aygıt yazılımını kullanarak yalnızca İnternet’ten değil, kendi ev ağınızdan da herhangi bir medyayı oynatabilirsiniz. Kullanıcı dostudur, anlaşılması kolaydır ve torrent içeriğinde gezinmek çocuk oyuncağıdır. WD TV Live bellenimi de son derece kararlıdır. Bu ağ medya oynatıcısı, tüm ses ve video medya dosyalarınızı TV’nizde full HD 1080p olarak duymanızı ve görmenizi sağlar. Bu 5 x 4 x 1,5 inç WDTV 2 Live kutusunun ihtiyaç duyduğu tek şey, son kullanıcılar için birkaç özelleştirme seçeneği ve ‘Netflix’ seçeneğini ‘Video’ seçeneği yerine İnternet Medyasına taşımak gibi küçük UI (kullanıcı arayüzü düzeltmeleri) şu anda bulunduğu yer.

Desteklenen dosya biçimleri şunları içerir:
Video: AVI, MPG/MPEG, VOB, MKV, TS/TP/M2T, M2TS, WMV9, vb.
Fotoğraf: JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG.
Ses: MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS.
Oynatma listesi: PLS, M3U, WPL ve Altyazı: SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

Brite-View’in en son teklifi, Realtek tabanlı Cinetube 1920X1080HD (1080p) HD (Yüksek Çözünürlüklü) medya oynatıcıdır. Bir HD medya oynatıcı olmanın yanı sıra bir flama, torrent indiricisinin 3’ü 1 arada işlevine sahiptir. Yerleşik bittorrent motoru, hem medya dosyalarının İnternet’ten doğrudan indirilmesine hem de normal PC yerine TV’de görüntülenmek üzere paylaşılmasına izin verir. TVersity ve PlayOn gibi üçüncü taraf uygulamalar da Cinetube’a yüklenebildiğinden, kullanıcılar Netflix, CNN ve ESPN’den yüksek kaliteli akışın keyfini çıkarabilir. Cinetube ayrıca yerleşik UPnP desteğine ve Flickr’a sahiptir. İkinci özellik, fotoğraflar için İnternette gezinmenize ve bunları TV’nizde görüntülemenize olanak tanır. Diğer bir özellik, gömülü YouTube for TV veya YouTube XL özelliğidir.

Cinetube medya oynatıcı, MacOS HFS+ formatlı dosya sistemlerini destekler. Destekler:
VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2, M2TS, MPEG4, H.264/AVC, DivX, Xvid, VC-1, FLV, Real Video ve DTS ve Dolby Digital dahil olmak üzere birden çok Ses biçiminde Çoklu Video biçimleri. Ayrıca ISO dosyalarını da destekler. Bu özellik, DVD menüsünde gezinmenize ve normal bir DVD’de yaptığınız gibi videolarınızı izlemenize olanak tanır. Aynı ağa bağlı bilgisayarlarda veya USB depolama aygıtlarında (NTFS, EXT-3, FAT ve HFS+’da) depolanan medya dosyalarını da oynatır.

WDTV 2 Live medya oynatıcı tanınmış bir üreticiye aittir ve beraberinde gelen Netflix hesabı kesin bir artıdır. Cinetube medya oynatıcı ile karşılaştırıldığında daha iyi bir kullanıcı arayüzü, ses ve video çıkışına sahiptir. Realtek yükseltmelerinin aksine, kullanıcıların WD ürün yazılımı yükseltmelerini beklemesi gerekmez. İki oyuncu arasındaki fiyat farkı çok daha azdır ve ikisi arasındaki WD 2 Live size paranızın karşılığını daha iyi verir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.