Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Verizon uygulaması tarama geçmişinizi ve daha fazlasını topluyor olabilir

Verizon uygulaması tarama geçmişinizi ve daha fazlasını topluyor olabilir

My Verizon uygulaması, tarama geçmişiniz, konumunuz, uygulamalarınız ve kişileriniz hakkında bilgi topluyor olabilir, hepsi de şirketin ilk olarak Girdi. Verizon’un müşterileri otomatik olarak kabul ettiği görünen programa Verizon Özel Deneyimi denir ve uygulamadaki gizlilik ayarlarına gömülü olarak uzanır.

Program, uygulamada görünen iki farklı seçenek sunar, Özel Deneyim ve Özel Deneyim Artı, her biri istilacılık açısından değişir. Verizon, uygulamadaki her iki ayar ve web sitesindeki bir SSS sayfası hakkında ek bilgi sağlar. Özel Deneyim seçeneğinin Custom Experience Plus’ın sıyrılmış bir sürümü olduğu ve Verizon’un doğrudan uygulamada belirttiği gibi, “ziyaret ettiğiniz web siteleri ve mobil cihazınızda kullandığınız uygulamalar hakkında bilgi” kullanarak Verizon’un “sizinle iletişimini kişiselleştirmesine” ve “size daha alakalı ürün ve hizmet önerileri vermesine” yardımcı olduğu görülmektedir.

Bu arada, Custom Experience Plus da aynı amaca sahiptir – Verizon’un size daha “kişiselleştirilmiş” bir deneyim sunmasına yardımcı olmak. Bununla birlikte, yalnızca mobil cihazınızda kullandığınız web siteleri ve uygulamalar hakkındaki bilgileri kullanmakla kalmaz, aynı zamanda Verizon’un “ilgi alanlarınızı daha iyi anlamasına” yardımcı olmak için “aradığınız veya sizi arayan telefon numaraları” ile birlikte “cihaz konumunuzu” kullandığını da söyler. Bu, aramalarınızın zamanlarını ve süresini izleyen CPNI’nizi de içerir.

Verizon’un sitesinde açıkladığı gibi, bilgilerinizi size müzik içeriği içeren bir teklif sunmak veya müzik sevdiğinizi biliyorsa Verizon Up ödül programında müzikle ilgili bir seçenek sunmak için kullanabilir. Verizon açıkça “katılmayı tercih etmeniz gerektiğini ve seçiminizi istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi” belirtiyor, ancak kullanıcıların kendilerini kabul etme şansına sahip oldukları veya belki de bilmeden yaptıkları görünmüyor.

Kendi uygulamamdaki gizlilik ayarlarını kontrol ettikten sonra, “Özel Deneyim” ve “Özel Deneyim Artı” nın her ikisinin de zaten açık olduğunu buldum. Bu özelliklerin herhangi birini açtım veya bu konuda sorulmuyorum. Andrew Paul rolünde Girdi notlar, özelliği yalnızca Verizon’dan yeni programı açıklayan bir tanıtım e-postasını yanlışlıkla açtıktan sonra keşfetti.

Özel Deneyim’den tamamen vazgeçmek için Verizon’umum uygulamanızı açın ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki dişli simgesine basın. Aşağı kaydırın ve “Tercihler” başlığının altındaki “Gizlilik ayarlarını yönet” seçeneğini belirleyin. Bir sonraki sayfada, “Özel Deneyim” ve “Özel Deneyim Artı”yı kapatın. Verizon’un program aracılığıyla hakkınızda topladığı bilgileri silmek için “Özel Deneyim Ayarları”na dokunun ve “Sıfırla”ya dokunun. Şirket, bilgilerinizi reklamverenlere satmayacağını ve “yalnızca Verizon amaçları için kullanacağını” söylüyor, ancak her iki şekilde de sinir bozucu.

Nisan ayında T-Mobile, gizlilik ayarlarınızdan manuel olarak vazgeçmediğiniz sürece kullanıcıları verilerinizi reklamverenlerle paylaşan bir programa otomatik olarak kaydetmeye başladı. AT&T’nin gizlilik merkezinde şirket, kullandığınız uygulamalarla birlikte web ve tarama bilgilerini topladığını ve bu ayarları AT&T’nin sitesinden yönetebileceğinizi söylüyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.