Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Verizon, AT&T ve T-Mobile, Apple’ın iCloud Özel Geçişini engellemediklerini söylüyor

Verizon, AT&T ve T-Mobile, Apple’ın iCloud Özel Geçişini engellemediklerini söylüyor

ABD’nin en büyük üç cep telefonu operatörü T-Mobile, Verizon ve AT&T Sınır bazı müşterilerin VPN benzeri özellik ile ilgili sorunlar yaşadığına ilişkin raporların ardından Apple’ın yeni iCloud Özel Aktarma özelliğini engellemediklerini bildirdi.

AT&T ve Verizon, doğrudan özelliğin çalışmasını engellemediklerini söylüyor. Verizon sözcüsü George L. Koroneos, Private Relay’in hem hücresel hem de Fios internet bağlantılarında çalıştığını doğruluyor ve AT&T sözcüsü Seth Bloom, operatörün politikasının Private Relay’i engellemek olmadığını söylüyor.

T-Mobile’ın durumu biraz daha karmaşık: çoğu müşterinin iCloud Private Relay ile ilgili herhangi bir sorunu olmamalı. Ancak içerik filtreleme hizmetlerini (taşıyıcının Aile Kontrolleri gibi) kullananlar, iCloud Private Relay’i kullanamayacak, taşıyıcı bize söylüyor.

“İçerik filtrelemeli planları ve özellikleri (örneğin ebeveyn kontrolleri) seçen müşterilerin, bu hizmetlerin tasarlandığı gibi çalışmasına izin vermek için iCloud Private Relay’e erişimi yoktur. T-Mobile sözcüsü Bennet Ladyman, diğer tüm müşterilerin herhangi bir kısıtlaması olmadığını söyledi. Sınır. Bu, Apple’ın “trafiği denetleme veya ağ tabanlı filtreleme yapma yeteneği gerektiren ağların Özel Aktarma erişimini engelleyeceğini” belirten özellik etrafındaki mesajlaşmasını takip ediyor.

T-Mobile’ın sözcüsü de söyledi Sınır taşıyıcı olduğunu yaptı Apple’ın en son iOS 15.2 güncellemesinde, güncellemenin ardından iCloud Private Relay’in kapatılmasına neden olan bir sorun bulun. “Bir gecede ekibimiz, 15.2 iOS sürümünde bazı cihaz ayarlarının özelliğin varsayılan olarak kapatıldığını tespit etti. Bunu Apple ile paylaştık. Bu, T-Mobile’a özgü değil.”

Sorun gerçekten Apple’daysa, bazı Verizon veya AT&T müşterilerinin güncelleme sonrasında karşılaşmış olabileceği sorunları da açıklayabilir.

Bununla birlikte, operatörlerin gelecekte Apple’ın gizlilik özelliğini destekleme konusunda ekşi olmaları olasıdır. Telgraf Vodafone, Telefonica, Orange ve T-Mobile’ın Avrupa Komisyonu’ndan Private Relay’i engellemesini isteyen ortak bir mektup imzaladığını ve bu özelliğin “diğer ağların ve sunucuların, bu operatörler de dahil olmak üzere hayati ağ verilerine ve meta verilere erişimini engellediğini” öne sürdü. bağlantıdan sorumlu.”

iCloud Private Relay, birçok yönden bir VPN’ye benzer ve hem Apple’dan, ISS’nizden hem de çevrimiçi yaptığınız şeyi gözetlemeye çalışan herhangi birinden gelen internet trafiğinizi otomatik olarak maskelemek için çalışır. Bu özellik hala beta aşamasındadır ancak şu anda ücretli bir iCloud planına abone olan herkes tarafından kullanılabilir – ancak Apple, en azından şimdilik, varsayılan olarak açık durumda tutmaz. Başka sınırlamalar da vardır: Özel Aktarma, internetinizi kaba coğrafi bölgenizin dışından geliyormuş gibi göstermenize izin vermez (VPN’lerin ulusal veya bölgesel içerik sınırlarını aşmak için popüler bir kullanımı) ve yalnızca Apple’ın kendi Safari tarayıcısında çalışır .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.