Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Verizon, ağındaki tarama verilerini toplamayı savunmaya çalışıyor

Verizon, ağındaki tarama verilerini toplamayı savunmaya çalışıyor

Verizon, bazı kullanıcılar için varsayılan olarak etkinleştirildiğine dair raporlar çıktıktan sonra, Özel Deneyim veri toplama planına dahil olduklarını bildirmek için müşterilere bir e-posta gönderdi. E-postayı (anlaşılır bir şekilde) okumadan çöpe attıysanız, TL; DR, Verizon’un programının “size Verizon ile daha kişiselleştirilmiş deneyimler sağlamaya” yardımcı olmak için uygulamalarınız ve web tarama etkinliğiniz hakkında veri toplamasıdır. Ama elbette Verizon, bir seçeneğiniz olduğunu söylüyor – gizliliğiniz onun için önemli olduğu için istediğiniz zaman kapatabilirsiniz (ancak, programı devre dışı bırakmak yerine dahil etmek için yeterince önemli olmasa da).

Özel Deneyim, insanların Verizon Up ödül programını kullandıklarında kaydoldukları Verizon Selects’in bir tür yan ürünü / halefi / yeniden markasıdır. Verizon Selects, artık Custom Experience Plus olarak yeniden markalandırılırken, izleme konusunda birkaç sınırlama içeren Özel Deneyim, aktif olarak devre dışı bırakmayan çoğu müşteriye sunuluyor.

Verizon, müşterilerinin bir üyesi gibi e-postalar aracılığıyla program hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Sınır‘in personeli alındı ​​ve metinler Bunun gibi bir okuyucu aldıklarını söylüyor. E-posta, hattınız için Özel Deneyim etkinleştirilmeden önceki 30 gün içinde devre dışı bırakabileceğinizi söyleyen “kontrol sizde” sözünü veriyor.

Bununla birlikte, hiçbir şey yapmamak, Verizon’un verilerinizi “kişiselleştirmek” için kullanmasıyla sonuçlanacaktır. [its] sizinle iletişim kurmak, size daha alakalı ürün ve hizmet önerileri sunmak ve size daha çekici gelen planlar, hizmetler ve teklifler geliştirmek.” Şirketin programla ilgili SSS’si, “akıllı telefon hatlarına sahip tüketici ve küçük işletme müşterilerinin Özel Deneyim programına dahil edildiğini” söylüyor. Şirket ve hükümet hatlarının yanı sıra Maine’deki çocuklar ve insanlar için hatların programa dahil edilmediğine dikkat çekiyor.

Açıklayıcımızda belirttiğimiz gibi, Verizon’un burada yaptığı şeyin aslında iki düzeyi vardır – otomatik kayıt olan Özel Deneyim ve çok daha istilacı olan ancak sözde isteğe bağlı olan Özel Deneyim Artı. Ancak, insanlar diğer ödül programlarını kullanırken yanlışlıkla Özel Deneyim Plus’a kaydolduklarını fark etmiş gibi görünüyor. Verizon, Plus ile, doğrudan ağından konum verilerini topladığını söylüyor (bu nedenle, telefonunuzda konum izlemeyi kapatmak yardımcı olmaz), ayrıca kiminle ve ne zaman konuştuğunuz gibi telefon görüşmelerinizle ilgili meta veriler de toplar.

Özel Deneyimin nasıl kapatılacağına ve hakkınızda toplanan verilerin nasıl silineceğine ilişkin talimatların tamamını buradan okuyabilirsiniz, ancak kısa versiyon, My Verizon uygulamasının (veya ağ). Verizon, Özel Deneyim’den gelen verileri reklamverenlere satmadığını ve yalnızca Verizon’un kullanımı için olduğunu söylüyor. Bir okuyucu, Verizon’un, kullanıcıları, hizmetine kaydolduğunuzda sağladığınız kişisel verileri nasıl kullandığını açıklayan bir sayfaya bağlayan bir uyarı bile gönderdiğini bildirdi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.