Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Vergecast: James Webb Uzay Teleskobu’nun önümüzdeki hafta lansmanı, bu hafta harika araçlar piyasaya sürüldü

Vergecast: James Webb Uzay Teleskobu’nun önümüzdeki hafta lansmanı, bu hafta harika araçlar piyasaya sürüldü

Resim: NASA

Her Cuma, Sınır amiral gemisi podcast’imizi yayınlıyor, Vergecast, ortak sunucular Nilay Patel ve Dieter Bohn, en büyük hikayeleri kapsayan muhabirler ve editörlerle teknoloji haberlerinde haftayı tartışıyorlar. 2021’in son Vergecast’inde Nilay ve Dieter davet ediyor sınır genel yayın yönetmeni Alex Cranz ve kıdemli uzay muhabiri Loren Grush, tatil tatilinden önceki son haber parçalarını ele almak için programa katıldı.

Önümüzdeki hafta Noel arifesinde, NASA’nın ünlü Hubble teleskobunun halefi olan James Webb Uzay Teleskobu’nun nihayet uzaya fırlatıldığını göreceğiz. Loren, JWST’nin ne için kullanılacağını, teleskopun nasıl fırlatılacağını ve yol boyunca fırlatılmasıyla ilgili komplikasyonları açıklıyor.

Gösterinin ikinci yarısında Nilay, Dieter ve Alex…

Okumaya devam et…

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.