Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Uzun bir bekleyişin ardından Rocksteady’s Suicide Squad sonunda bir oynanış fragmanına sahip oldu.

Uzun bir bekleyişin ardından Rocksteady’s Suicide Squad sonunda bir oynanış fragmanına sahip oldu.

Suicide Squad: Adalet Ligi’ni öldürün, yeni bir oyun Batman: Arkham geliştirici Rocksteady Studios, ilk oynanış fragmanını yayınladı ve patlayıcı. Video, Suicide Squad’ın Amanda “The Wall” Waller’ı yüceltilmesi rolünde ünlü aktris ve çok yönlü belalı Debra Wilson’dan inanılmaz bir giriş yaptı (ve Geoff Keighley kulaktan dolma bir şey aldı).

Fragmandan, Deadshot, King Shark ve marvel’s’a benzeyen bir manga tabanlı aksiyon dövüşçüsünde Deadshot, King Shark ve hayranların favorisi Harley Quinn de dahil olmak üzere DC’nin kötü uyumsuzlar grubunun birden fazla üyesi olarak çalabileceksiniz gibi görünüyor. Galaksinin Koruyucuları.

Bir söylenti İntihar Mangası oyun bu yaz başladı ve DC Comic’in hayran etkinliği FanDome sırasında Ağustos ayında onaylandı. 8 Aralık’ta Rocksteady Studios’un kurucu ortağı Sefton Hill, Oyun Ödülleri sırasında bir oynanış fragmanının düşeceğine alay etti.

Bu, beş yıldaki en yeni Rocksteady Studios oyunu ve Londra merkezli geliştirici, DC Comics evreninde oyun yapma konusunda etkileyici bir sicile sahip. Rocksteady’nin Batman: Arkham serisi genellikle iyi karşılandı, 2011’ler Batman: Arkham Şehri sektörde yılın birkaç oyunu ödülü kazanmak.

Suicide Squad: Adalet Ligi’ni öldürün 2022’nin bir döneminden sonra resmi bir çıkış tarihi yoktur, ancak yeni nesil Xbox, PlayStation ve PC’de kullanılabilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.