Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

UYGULAMA ~ Kişisel Uygulama Sürümü

Kim olduğumuza, gerçek Benliğe dair deneyimimizin engelleyicilerinden biri, varlığın veçheleriyle, kimliklerle özdeşleşme eğilimimizdir. İç Aile Sistemleri bu “parçalar” olarak adlandırırdı. Transaksiyonel Analiz onları ego durumları olarak adlandırır.

Kendini ördek sanan ördekler tarafından yetiştirilen kartalın hikayesi gibi.

Bir süredir okuyorsanız, ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. GÜNLÜK uygulama içindir VAHŞİ dönüşümler. Hiçbirinizden benim yapmadığım bir şeyi yapmanızı istemiyorum.

Son zamanlarda insanlar bana siyasetle ilgili uygulama hakkında sorular soruyorlar – bu, siyasetle nasıl çalıştığıma dair BİR örnek.

BU sabah, pratiğimde, bazı politikacıların ikiyüzlülüğünden iğrenerek çalışmaya karar verdim. Varlığın neredeyse tamamı, değil mi? Bunu daha da kişisel hale getirmek için dikkatimi özellikle bir Senatöre odakladım. Bu, tüm kötü bitleri etkinleştirmeme izin verecek.

Sınırlı kimliklerden ya da beni bu gerginliğe, tiksintiye hapseden parçalardan sıyrılmayı seçtim. Integra protokolünü kullandım. Kimliklerden ve kimliklerden kurtulmak için süper güvenilirdir. Bununla gölge materyali kadar kolayca çalışabilirdim.

Kimlik çalışmasıyla ilgili harika olan şey, bizi keşişlerin ve arabulucuların onlarca yıl veya ömür boyu aradığı bir varlık durumunda bırakma potansiyeline sahip olmasıdır. Konu hakkında nasıl hissettiğimizle başlıyoruz ve neredeyse zahmetsizce ilerleyip içerik katmanlarını serbest bırakıyoruz.

Benim için bu, iğrenme duygusunu hissetmeme ve abartmama izin vermek anlamına geliyordu. AAIT uygulayıcıları, bu bilinç akışında nasıl bulduğumu ve aktığımı anlayacaklar. Geri kalanımız için, bir psikolojik içerik zincirinin stratejik bir şekilde yönlendirildiği zaman hem acıyı hafifletebildiğine hem de daha yüksek bilinç durumlarını ortaya çıkarabildiğine dikkat edin.

Yani, önce, tiksinti.

senden daha kutsal

kınamak

İğrençlik ve hayal kırıklığı

İdealist

nirvana yarat

Şok farkındalık, bu asla olmayacak

marifet

Dünyanın parlak harika güzelliğini görün

Tam boş bilinç durumu – canlı Hiçlik

Kimliksiz Benliğin Farkındalığı

Benim farkındalığımla Senatör’ün farkındalığının aynı olduğunun farkındalığı.

Öğretmenlerimden öğrendiklerimin sadece danışanlarıma yardım etmek için kullanılamayacağı, aynı zamanda kendi varlığımı da geliştirebileceği için gerçekten, derinden, sonsuza dek minnettarım.

Sizin somutlaştırma uygulamanız neleri kapsıyor? Bu her gün yapmayı seçtiğiniz bir şey mi? Uygulamanızda ne gibi sonuçlar yaşadınız?

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.