Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Uygulama ile birlikte yayınlanan Windows 11 KB5008215 güncellemesi, VPN düzeltmeleri

Uygulama ile birlikte yayınlanan Windows 11 KB5008215 güncellemesi, VPN düzeltmeleri

Microsoft, önceki sürümlerde tanıtılan güvenlik açıklarını ve hataları düzeltmek için Windows 11 KB5008215 toplu güncelleştirmesini yayımladı.

KB5008215, Windows 11 21H2 için güvenlik güncelleştirmelerini, performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini içeren zorunlu bir toplu güncelleştirmedir.

Bu güncellemeyi şuraya giderek yükleyebilirsiniz: Başlangıç > Ayarlar > Windows güncelleme ve üzerine tıklayarak ‘Güncellemeleri kontrol et.’

Windows Update'te sunulan KB5008215 güncellemesi
Windows Update’te sunulan KB5008215 güncelleştirmesi

Windows 11 kullanıcıları ayrıca KB5008215 güncellemesini şu adresten manuel olarak indirip yükleyebilir: Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Windows 10 KB5008215 güncellemesindeki yenilikler

KB5008215 güncelleştirmesini yükledikten sonra Windows 11, yapı numarasını 22000.376 olarak değiştirecektir.

Garip bir şekilde Microsoft, Windows 11 KB5008215 güncellemesinde nelerin düzeltildiği konusunda çok sessiz.

“Bu güncelleme, dahili işletim sistemi işlevselliğinde çeşitli güvenlik geliştirmeleri içerir. Bu sürüm için herhangi bir ek sorun belgelenmemiştir”, diyor. KB5008215 destek bülteni.

Ancak geçen ay yayınlanan önizleme güncellemesi, bu güncellemede olması muhtemel olan aşağıdaki düzeltmeleri içeriyordu.

  • Şunlar gibi uygulamaları engelleyebilecek bilinen bir sorunu düzelttik: Kaspersky Microsoft Installer’ı (MSI) kullanarak uygulamaları onarmaya veya güncellemeye çalıştıktan sonra uygulamaların açılması.
  • Sanal özel ağ (VPN) tünelinin bağlanmasını engelleyen bir sorunu düzelttik. Hata mesajı, “Modem (veya diğer bağlantı aygıtı) zaten kullanımda veya düzgün yapılandırılmamış” şeklindedir.

Microsoft ayrıca, Windows güncellemelerinin düzgün şekilde yüklenmesini engelleyen hataları veya sorunları çözmek için hizmet yığınında değişiklikler yaptıklarını belirtir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.