Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Uyduların SpaceX Starlink ‘treni’ Kuzeybatı gökyüzünü aydınlatıyor


starlink uydu treni

ABD ve Kanada’nın kuzeybatı kesimlerinde yaşayanlar, neredeyse hafta sonu gökyüzünde uçan bir tren gibi parlak bir ışık izi gördüklerinde şaşkına döndüler.

Gizem şimdi çözülmüş gibi görünüyor. Ve ortaya çıktı ki, “uzaylılar” suçlanmıyor.

Gökyüzüne binen uydu treni

Hafta sonu boyunca, Washington, Oregon, British Columbia ve yakın bölgelerdeki yıldız gözlemcileri, uçan bir trene benzer bir hareketle gökyüzünde yanan bir ışık izini görebilirler.

Bir Noel filminden ya da bir dizi UFO’dan bir sahne değil.

Gökyüzünde dolanan ışık, SpaceX’in bu Cuma Florida’dan fırlattığı 53 Starlink internet uydusundan oluşan hareketli bir kümeydi.

“Yo wtf Seattle’da gökyüzünde. YAVAŞ HAREKET EDEN IŞIKLARIN BU İZLERİ NEDİR #UZAYANLAR,” haykırdı bir tweeter.

benzer yorumlar takip etti manzara karşısında tam bir huşu içinde kalan insanlardan:

Link4Universe’den Adrian Fartade bir tane paylaştı yıldız kamera görüntüsü:

tarafından YouTube’da yayınlanan bir yakın çekim var. ViralVideoLab fazla:

“19 Ağustos Cuma günü saat 15:21 ET’de SpaceX, Florida’daki Cape Canaveral Uzay Kuvvetleri İstasyonundaki Space Launch Complex 40’tan (SLC-40) 53 Starlink uydusunu fırlattı” duyuru SpaceX’ten.

“Bu, daha önce GPS III Uzay Aracı 04, GPS III Uzay Aracı 05, Inspiration4, Ax-1, Nilesat 301 ve şimdi dört Starlink görevini başlatan bu görevi destekleyen Falcon 9 ilk aşama güçlendirici için dokuzuncu uçuştu.”

Bu, Starlink’in göklerde parıldadığı ilk sefer de değil. “Fenomen”, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sık sık kendini tekrarlamıştır. 2020, 2021ve bu senenin başlarında.

Eğlenceli gerçek, keskin gökbilimciler ve yıldız gözlemcileri Findstarlink.com Starlink’in bir sonraki görüşünün kendi bölgelerinde ne zaman olacağını görmek için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.