Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Uçuyor musunuz yoksa Otomatik Pilotta mısınız?

Hepimizin ailelerimizden, toplumumuzdan, kültürümüzden ve dinlerimizden bize miras kalan düşünce ve inançları vardır. Bu nesilden nesile aktarılan düşünce ve inançlar o kadar yaygın ve içimize yerleşmiştir ki, onların varlığımızın bir parçası olduklarına inanmaya “koşullu” hale geldik ve işte bu yüzden onların kabuğundan çıkarılıp incelenmeleri gerekir. Onları incelemeden bırakmak ve otomatik pilotta kalmak bizim açımızdan pervasızlık olur.

Richard Brodie, “Virus of The Mind” adlı kitabında, “Memler” olarak adlandırdığı bu zavallı düşüncelerden “zihninizdeki diğer insanların zihinlerine ve zihinlerinden yayılabilen düşünceler, inançlar, görüşler veya tutumlar” olarak bahseder. Memler, virüsler gibi iletilen ve kafamızda yer edinen fikirlerdir. Onların varlığı, davranışlarımızı etkileyebilir ve ne düşündüğümüzü ve nedenini incelemek için bilinçli bir çaba göstermedikçe, fark etmediğimiz şekillerde bizi sınırlayabilir.

Memleri görmezden gelmek zor çünkü onlar bizim düşündüğümüz kişi haline geldiler. Mutlaka iyi ya da kötü değildirler; hatta bazıları sağlığımız ve genel esenliğimiz de dahil olmak üzere birçok yönden bize hizmet edebilir. Ama bu incelenmemiş düşüncelerin, amaç dolu bir hayat yaşamamak için mazeret haline gelmesine ve “Her zaman fakir, şanssız, kilolu, utangaç, yalnız, kızgın, hasta, bağımlı olacağım” gibi egzersizlere yaslanmasına izin verirsek, o zaman buna ihtiyaçları var. araştırılmalı, gün ışığına çıkarılmalı ve meydan okunmalıdır.

Uçuyor musun yoksa otomatik pilotta mısın? Başkalarının düşünce ve inançlarının zihninizde yerleşmesine ve size acı vermesine veya daha da kötüsü ilahi amacınızı yaşamanıza engel olmasına izin vermeyin. İnandığınız şeye neden inanmaya başladığınızın gerçeğini öğrenin. Kaynağı veya inançlarınızı sorgulayın ve bu inançların size gerçekten hizmet edip etmediğini veya yaşamda başarmak istediğiniz şeyi gerçekleştirmenize engel olup olmadığını görmek için onları yeniden değerlendirin. Herşeyi sorgula! Hiçbir şeyi açık bırakmayın, hatta şu anda ne okuduğunuzu sorgulayın, çünkü bu bile bir Meme.

Namaste

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.