Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Uber, bir kazada felç olan adama 63 milyon dolarlık dava açtı

Uber, bir kazada felç olan adama 63 milyon dolarlık dava açtı

Massachusetts’li bir adam, Uber’e 63 milyon dolarlık dava açtı ve araç çağırma şirketinin, kendisini felç bırakan bir kazada direksiyonda olan tehlikeli bir sicile sahip bir sürücü kiraladığını iddia etti. Salı günü Suffolk Yüksek Mahkemesi’nde açılan davaya göre Will Good, geçen 30 Nisan’da işten eve dönerken bir Uber’deydi ve sürücü aniden yoldan çıkıp park etmiş bir araca çarptı. Dava, Good’un kafasını yolcu koltuğuna çarptığını ve felç olduğunu hemen anladığını söylüyor.

Dava, sürücünün 1996 yılına kadar uzanan bir sürüş geçmişine sahip olduğunu ve bunların birçoğunun durmama ve teslim olmama da dahil olmak üzere 20’den fazla sürüş alıntısı içerdiğini belirtiyor. Davaya göre, sürücünün daha önce Massachusetts tarafından bir sürücü yeniden eğitim kursuna girmesi istendi. Good’un davası, uzun alıntı geçmişi göz önüne alındığında, sürücüyü platformu için kiralamamalıydı ve onu işe almanın “Commonwealth sakinlerinin sağlık, güvenlik ve / veya refahını tehlikeye atacağını” beklemeliydi. Davacı William Good da dahil olmak üzere Massachusetts’ten.

Good, bir jüri duruşması ve fiziksel ve duygusal yaralanmalar, kalıcı sakatlık ve olağanüstü acı ve ıstırap da dahil olmak üzere tazminat istiyor.

Uber, gelen yorum talebini reddetti Sınır, bekleyen davaya atıfta bulunarak.

Good’un avukatı Victoria Santoro Mair, bir röportajda şunları söyledi: Sınır Good, kendisine olanların başkasının başına gelmemesi için farkındalık yaratmaya çalışıyor. “Sesini kullanarak Uber’i daha güvenli hale getirme çabalarına katkıda bulunabileceğini umuyor” dedi. Santoro Mair, olayda sürücüye herhangi bir suçlamada bulunulmadığını söyledi.

Dava, araç çağırma şirketlerinden oluşan bir koalisyonun bu yıl içinde eyalet oylama girişimleri haline gelmesi muhtemel teklifleri zorlamasıyla ortaya çıkıyor. Boston Küresi raporlar Koalisyon, seçmenlerin Uber ve Lyft gibi şirketlerin kendileri için çalışan sürücüleri çalışan olarak değil bağımsız yükleniciler olarak sınıflandırmaya devam edip etmeyeceklerine karar vermesini istiyor. Eyalet Başsavcısı Maura Healy, Uber ve Lyft’in yasaları çiğnediğini savundu sürücülerini çalışan olarak sınıflandırmayarak, bunun şirketlerin sürücülerinin eylemleri için sorumluluktan kaçınmalarına izin verdiğini söylüyor.

Seçmenler, araç çağırma şirketlerinin yanında yer aldı. Kaliforniya’da benzer oylama girişimi 2020’de, ancak bir yargıç daha sonra karar verdi tedbir anayasaya aykırı ve uygulanamaz.

Santoro Mair, Good’un Uber’in işini nasıl yürüttüğü konusunda farkındalığı artırarak, seçmenlerin, dolu şoförlerinin müteahhit mi yoksa çalışan mı olması gerektiğine karar vermeleri istendiğinde bilinçli bir karar verebileceklerini umduğunu söyledi. “Seçmenlerin Uber’in iş uygulamalarının ne olduğunun farkında olması gerekiyor” dedi. “Araçta yolcuların güvenliğinden sorumlu tutulmak istemiyorlar.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.