Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Twitter, parola sıfırlandıktan sonra tüm cihazlarda oturumunuzu kapatamadı


heyecan

Twitter, gönüllü şifre sıfırlamalarından sonra bazı mobil cihazlarda bazı Twitter hesaplarının oturumunun açık kalmasına neden olan bir hatayı giderdikten sonra bazı kullanıcıların oturumunu kapattı.

Twitter, “Bu, bir cihazda proaktif olarak şifrenizi değiştirdiyseniz, ancak başka bir cihazda hala açık bir oturumunuz varsa, o oturum kapatılmamış olabilir. Web oturumları etkilenmedi ve uygun şekilde kapatıldı” dedi. açıkladı.

Bu hatadan etkilenen Twitter kullanıcıları için, kullanıcının bilgisi olmadan oturum açmaya devam eden cihazlara el koyan diğer kişilerin hesaplarına erişmesi de dahil olmak üzere bazı potansiyel gizlilik riskleri vardır.

Bu nedenle şirket, etkilenmiş olabilecek kişilere ulaştı ve tüm cihazlarda tüm etkin oturumlarda hesaplarından çıkış yaptı.

Şirket, “Bundan kimlerin etkilenmiş olabileceğini belirleyebildiğimiz kişileri doğrudan bilgilendirdik, proaktif olarak cihazlardaki açık oturumlardan çıkışlarını yaptık ve tekrar oturum açmalarını istedik” dedi. katma

“Bunun bazıları için sakıncalı olabileceğinin farkındayız, ancak hesabınızı güvenli ve olası istenmeyen erişimlerden korumak için önemli bir adımdı.”

Temmuz ayında Twitter’da bir veri ihlali tarafından vuruldu Tehdit aktörleri, Aralık 2021’de çalınan 5,4 milyon Twitter hesabıyla bağlantılı telefon numaraları ve e-posta adreslerinden oluşan bir veritabanını satışa çıkardıktan sonra.

Saldırganın verileri toplamak için kullandığı güvenlik açığı, HackerOne aracılığıyla Twitter’a ifşa edildi tarafından ilk kez bildirildiği üzere 1 Ocak’ta ve 13 Ocak’ta sabitlendi Gizliliği Geri Yükle.

BleepingComputer, hacker tarafından paylaşılan küçük bir veri örneğinde listelenen bazı Twitter kullanıcılarının sızdırılan özel bilgilerin (e-posta adresleri ve telefon numaraları) doğru olduğunu doğruladı.

Bir ay sonra, Twitter raporları doğruladıtehdit aktörünün özel kullanıcı bilgilerini toplamak için Ocak ayında yamalanan sıfır gün güvenlik açığını kullandığını söyledi.

Açıklamanın bir parçası olarak Twitter, BleepingComputer’a, etkilenen kullanıcıları veri ihlalinin telefon numaralarını veya e-posta adreslerini ifşa ettiği konusunda uyarmak için bildirimler göndermeye başladıklarını söyledi.

Temmuz ayından bu yana, saldırıya uğramış doğrulanmış Twitter hesapları da sahte ancak iyi yazılmış askıya alma mesajları göndermek için kullanılıyor. diğer doğrulanmış kullanıcıların kimlik bilgilerini çalmaya çalışmak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.