Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Twitter Lite PWA Etkileşimi Önemli Ölçüde Artırır ve Veri Kullanımını Azaltır

Twitter Lite PWA Etkileşimi Önemli Ölçüde Artırır ve Veri Kullanımını Azaltır

Twitter, dünyada neler olup bittiğini öğrenmek için bir platformdur. Dünya çapında bilgi tüketen, oluşturan ve paylaşan aylık 328 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. Mobil kullanıcılarının %80’inden fazlasını kullanan Twitter, mobil web deneyimlerinin daha hızlı, daha güvenilir ve daha ilgi çekici olmasını istedi. Twitter Lite Aşamalı Web Uygulaması, modern web’in en iyi özelliklerini ve yerel özellikleri bir araya getirir. Nisan 2017’de dünya çapındaki tüm kullanıcılar için varsayılan mobil web deneyimi haline geldi. Twitter, anında yükleme, kullanıcı etkileşimi ve daha düşük veri tüketimi gibi açık hedeflere sahip daha sağlam bir deneyim sunmak için Twitter Lite’ı geliştirdi.

  • Oturum başına sayfa sayısında %65 artış
  • Gönderilen Tweetlerde %75 artış
  • Hemen çıkma oranında %20 azalma

Twitter Lite artık Twitter’ı kullanmanın en hızlı, en ucuz ve en güvenilir yoludur. Web uygulaması, yerel uygulamalarımızın performansıyla rekabet eder ancak Android için Twitter’a kıyasla cihaz depolama alanının %3’ünden daha azını gerektirir.

Nicolas Gallagher, Twitter Lite Mühendislik Lideri

“Ana Ekrana Ekle” istemi ve web push bildirimleri ile artan etkileşim #

Twitter’ın web sitesi milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor, ancak geleneksel olarak mobil web’de kullanıcılarla yeniden etkileşim kurmak zordu. Kullanıcılardan Twitter Lite’ı ana ekranlarına kaydetmelerini isteyen “Ana Ekrana Ekle” istemini uyguladıktan sonra Twitter, günde ortalama 4 kez ana ekrandan Twitter Lite’ı başlatan 250.000 tekil günlük kullanıcı gördü.

Twitter, yerel uygulamalardakilerle aynı şekilde çalışan ve kullanıcının tarayıcısı kapalı olsa bile gelen web push bildirimlerini uygulamaya koydu. Uygulama, günde 10 milyondan fazla anlık bildirim gönderiyor.

Veri tüketimini azaltmak #

Twitter Lite varsayılan olarak daha az veri kullanır, daha küçük medya kaynakları sunar ve mümkün olduğunca önbelleğe alınmış verilere güvenir. PWA ayrıca, kullanıcılar zaman çizelgelerinde gezinirken veri tüketimini %70’e kadar azaltmaya yardımcı olmak için görüntüleri optimize eder. bu veri tasarrufu modu Twitter Lite’ın medya varlıklarını ne zaman indireceği üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayarak kullanıcıların daha da fazla mobil veriyi korumalarına yardımcı olur.

Daha düşük indirme hızlarının ve daha az güçlü mobil cihazların yaygın olduğu gelişmekte olan pazarlardakiler de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı grubuna ulaşmak Twitter için önemlidir. Twitter Lite, düşük bant genişliği koşullarında Twitter’ı daha hızlı ve daha kolay kullanılabilir hale getirerek bu kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Twitter Lite kullanıcıları, veri tüketimi tasarruflarından yararlanır; PWA, yerel Android uygulamasını yüklemek için gereken 23,5 MB indirilmiş veriye karşılık kablo üzerinden yalnızca 600 KB’dir.

Hizmet çalışanı betikleriyle neredeyse anında yükleme #

Twitter Lite için ilk yüklemeler, çoğu cihazda 3G ağları üzerinden 5 saniyenin altında çalışır ve sonraki yüklemeler, kesintili ağlarda bile neredeyse anında gerçekleşir. Uygulama, kritik kaynakları önceden yüklemek için talimatlar göndererek tarayıcıya ilk HTML yanıtını aktarır. Kaynaklar, ilk yüklemenin yalnızca görünür ekran için gereken kaynakları gerektirmesi için granüler parçalara bölünmüştür. Bir hizmet çalışanı komut dosyası, ek kaynakları önbelleğe alarak diğer ekranlara hızlı gezinme sağlar.

Mobil hesaplar, Twitter kullanımının %80’inden fazlasını oluşturuyor ve birçok Twitter Lite kullanıcısı siteye 2G veya 3G ağları üzerinden ulaşıyor. İlk yüklemede ve sonraki görüntülemelerde hızlı bir kullanıcı deneyimi, kullanıcıların Tweetleri mümkün olan en kısa sürede görüntülemesini ve oluşturmasını sağlamak için çok önemlidir. Twitter, servis çalışanları ve bazı bölümleri gibi akıllı yükleme stratejilerini kullanıma sundu. PRPL (Push, Render, Pre-cache ve Lazy-load) Her iki etkinlik için yükleme sürelerini önemli ölçüde azaltan model. Hizmet çalışanının mevcut görünümleri, akış güncellemelerini, bildirimleri, mesajları ve ayarları önbelleğe alması sayesinde tekrarlanan ziyaretler neredeyse anında gerçekleşir. Twitter Lite kullanıcıları, etkileşim için geçen yüzde 99’luk gecikme süresinde %50’lik bir azalma yaşar ve oturum açmış kullanıcıların ortalama yükleme süresinde %30’luk bir azalma elde eder.

Twitter, bir ağ bağlantısı olmadığında sunulan özel bir çevrimdışı sayfayla başlayarak, çevrimdışı ve ağ dayanıklılığı için hizmet çalışanlarından yararlanma konusunda kademeli bir yaklaşım benimsedi. Ardından, tekrarlanan ziyaretleri hızlandırmak için CSS, resimler ve JavaScript paketleri gibi statik kaynakların çevrimdışı olarak önbelleğe alınmasına geçtiler. Son olarak, dosyalarının çevrimdışı önbelleğe alınması için destek eklediler. uygulama kabuğu. Sonuç: Twitter Lite, yavaş mobil cihazlarda veya ağlarda bile bir kullanıcı PWA’ya döndüğünde 3 saniyenin altında açılır.

Daha fazla okuma #

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.