Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Türk Telekom özel numara engelleme nasıl yapılır?

Türk Telekom özel numara engelleme nasıl yapılır?


Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Öyle ki artık özel hayatımızdan iş görüşmelerine ve dosya aktarımına kadar her şeyi yapmak için kullanıyoruz. Ancak kimliği belirsiz aramalar nedeniyle kendimizi rahatsız edici bir pozisyonda bulabiliriz. Peki Türk Telekom özel numara engelleme işlemi nasıl yapılır?

Türk Telekom özel numara engelleme – Tüm yöntemler

Telefonlarımıza gelen çağrılar eğer gizli numara üzerinden yapılmamışsa oldukça basit birkaç adım ile arayan numaraları engelleyerek bizlere ulaşmasını engelleyebiliriz. Fakat gizliden aranıyorsak hattımızı bu çağrılara kapalı hale getirmemiz gerekiyor. İşte Türk Telekom özel numara engelleme yöntemleri…

1. yöntem

Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. Bu aramayı yaptığınızda gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek. Yani aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak. Siz de ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

2. yöntem:

  • Türk Telekom web sitesine girin.
  • Ardından online işlemler seçeneğine tıklayın.
  • Burada telefon numaranız ile giriş yapın.
  • Ardından Gizli Numara Engelleme isimli servisi tıklayarak aktif hale getirin.

3. yöntem

Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak özellikle yoğun saatlerde bir hayli zor olacaktır. Zira uzun bekleme süreleriyle karşılaşabilirsiniz. Fakat 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp canlı destek hattına bağlanarak hattınızı özel numaralara kapatabilirsiniz.

4. yöntem

Bazı akıllı telefonlarda bu seçenek üretici firma tarafından deaktif edilmiş olsa da arama ekranında *100# tuşlarını kodlayarak özel bir menüye ulaşabilirsiniz. Burada hattınızı gizli numaralara kapatacağınız bir seçenek göreceksiniz. Aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

5. yöntem

  • Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Ayarlar seçeneğini tıklayın.
  • Çağrı Ayarları sekmesine geçiş yapın.
  • Gizli Numara Engelleme seçeneğini açın.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/turk-telekom-ozel-numara-engelleme

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.