Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

TransformStream artık tarayıcılar arası destekleniyor

TransformStream artık tarayıcılar arası destekleniyor

Kutlama

Bu web özelliği artık her üç tarayıcı motorunda da mevcut!

Streams API, almak, göndermek veya dönüştürmek istediğiniz bir kaynağı küçük parçalara ayırmanıza ve ardından bu parçaları parça parça işlemenize olanak tanır. Son zamanlarda, Firefox 102 desteklemeye başladı TransformStreamyani TransformStream artık tarayıcılar arasında nihayet kullanılabilir. Dönüşüm akışları, bir ReadableStream bir WritableStreamparçalar üzerinde bir dönüşüm yürüterek veya aşağıdaki örnekte gösterildiği gibi dönüştürülen sonucu doğrudan tüketerek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.