Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

TikTok, Twitch’i ele geçirmesine izin verebilecek PC oyun akışı uygulamasını test ediyor

TikTok, Twitch’i ele geçirmesine izin verebilecek PC oyun akışı uygulamasını test ediyor

TikTok, kullanıcıların oyunlardan ve diğer masaüstü uygulamalarından canlı görüntüler yayınlamasına olanak tanıyan TikTok Live Studio adlı yeni bir masaüstü akış yazılımı parçasını test ediyor. TechCrunch raporlar. TikTok, yazılımın şu anda bazı Batı pazarlarında az sayıda kullanıcıyla test edildiğini, ancak TikTok sitesindeki resmi sayfasının yayın tarihi itibariyle kaldırılmış gibi göründüğünü söylüyor.

TikTok Live Studio yayınlanırsa, TikTok’un canlı akış stratejisi için ilginç bir değişiklik olabilir. Doğrudan mobil cihazlardan akış yapan kullanıcılara odaklanmak yerine, TikTok Live’ın odağını oyun akışını içerecek şekilde genişletebilir ve Twitch, YouTube Gaming ve Facebook Gaming gibilerle rekabet edebilir.

TikTok Live Studio’nun ekran görüntülerini paylaşan Zach Bussey’e göre Twitter’dan, yazılım şu anda barebone durumundadır. Bildirildiğine göre hem yatay hem de dikey olarak akışı destekler ve oyunlardan, bireysel programlardan, mobil cihazlardan ve kameralardan çekim yapabilir.

Streamlabs gibi üçüncü taraf yazılımları kullanarak bir masaüstü cihazdan TikTok’a canlı akış yapmak daha önce mümkündü, ancak erişimin sınırlı ve yalnızca davetli olduğunu belirten özellik notları için bir yardım sayfası. Ayrıca, TikTok’u OBS gibi akış programlarına bağlamak için bir geçici çözüm olarak Loola.tv gibi üçüncü taraf hizmetlerini kullanan öğreticiler de vardır. Ancak bunlar bile mükemmel değil – bir Loola.tv yardım sayfası, bu yılın Temmuz ayından itibaren “TikTok akışının çoğu kullanıcı için şu anda devre dışı bırakıldığını” belirtiyor.

TikTok’un Live Studio testini ne zaman daha fazla kullanıcıya genişletebileceği belli değil. Ancak, yaygın olarak kullanılabilir hale gelirse, masaüstü akışı, platformun canlı içerik kataloğuna çok daha fazla çeşitlilik getirebilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.