Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

The House, Ocak ayında Netflix’e gelecek ürkütücü bir stop-motion antolojisi.

The House, Ocak ayında Netflix’e gelecek ürkütücü bir stop-motion antolojisi.

Tatiller bittiğinde ve Evde yalnız maratonlar bitti, izlemek için biraz daha kasvetli bir şey arıyor olabilirsiniz – ve Netflix’in tam olarak ihtiyacı var gibi görünüyor. Şirket, yaklaşmakta olan stop-motion antolojisi için ilk fragmanı yayınladı. Ev, gelecek ay piyasaya çıkacak. Bir nedenden dolayı konuşan kedi ve farelerin de olduğu “bir ev ve onu yuvaları haline getiren bireylerin üç gerçeküstü hikayesi hakkında eksantrik bir kara komedi” olarak tanımlanıyor. Antolojinin her bölümü, Emma de Swaef ve Marc Roels, Niki Lindroth von Bahr ve Paloma Baeza gibi farklı bir yönetmen tarafından yönetiliyor ve yapımcılığını Nexus Studios yapıyor. Ayrıca Helena Bonham Carter, Matthew Goode ve Mia Goth gibi seslendirme yetenekleriyle oldukça oyuncu kadrosuna sahip görünüyor.

Üç bölümün tamamı 14 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.