Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla’nın ‘Tam Kendi Kendine Sürüş’ beta sürümü, ‘yuvarlanma durmalarını gerçekleştirebilecek’ ‘iddialı’ bir sürüş moduna sahiptir.

Tesla’nın ‘Tam Kendi Kendine Sürüş’ beta sürümü, ‘yuvarlanma durmalarını gerçekleştirebilecek’ ‘iddialı’ bir sürüş moduna sahiptir.

Tesla’nın Tam Kendi Kendine Sürüş (FSD) beta sürümü, otomobilin yoldaki belirli durumlara nasıl tepki vereceğini belirleyen üç sürüş “profili” arasından seçim yapmanızı sağlar. “Chill”, “Ortalama” ve “Güvenli” modlarının her biri saldırganlık (ve potansiyel olarak güvenlik) açısından farklılık gösterir.

Özellik dahil edildi Ekim 2021 sürüm 10.3 güncellemesinedeniyle kullanıma sunulmaya başladıktan iki gün sonra çekildi. trafik ışıklarında sola dönüş sorunu. tesla yayınlanan sürüm 10.3.1 üzerinde yayınlanan sürüm notlarında gösterildiği gibi, hala FSD profillerini içeren bir gün sonra Tesla Uygulaması değil. Bu notlara dayalı olarak, FSD profilleri “yuvarlanma durmaları, hıza dayalı şerit değişiklikleri, takip mesafesi ve sarı ışık ilerlemesi gibi davranışları kontrol etmenin bir yolu” olarak tanımlanmaktadır.

Twitter’a gönderilen ayrı bir resim, bunun gerçekte ne anlama geldiğine dair bize daha ayrıntılı bir fikir veriyor. “Güvenilir” seçeneğinin altındaki açıklamada Tesla, aracın “daha küçük bir takip mesafesine sahip olacağını” ve “daha sık şerit değiştirme gerçekleştireceğini” belirtiyor. Araç ayrıca “geçiş şeritlerinden çıkmayacak” ve “yuvarlanma durdurabilecek” ve bunun, araçların dur işaretlerinde tam olarak durmayacağı anlamına gelip gelmediği tam olarak belli değil.

Bir YouTube videosu, üç modu da çalışırken gösterir ve sonlara doğru Tesla’nın her bir FSD profilini nasıl tanımladığını gösterir. “Soğuk” modda, araç “daha büyük bir takip mesafesine sahip olacak ve daha az hız şeridi değişikliği yapacak”, “Ortalama” modu ise arabanın “orta bir takip mesafesine sahip olacağı ve yuvarlanarak durabileceği” anlamına geliyor. Bununla birlikte, aracın yoğun trafik veya zorlu hava koşullarındaki davranışını test etmediğinden, bu modlar arasındaki farkı yalnızca bu videodan ayırt etmek biraz zor.

Bu FSD profillerinin aracın sürüş şeklini ne kadar değiştirdiğini ve özellikle yağmurda veya karda seyahat ederken güvenlik sınırlarını zorlayıp zorlamadığını söylemek zor. Bu profillerin açıklamaları doğruysa, bu, “İddialı” moddaki bir Tesla’nın arabaları daha yakından takip edebileceği, durma noktasına gelebileceği ve şeritleri daha sık değiştirebileceği anlamına gelir – arabanız ne olursa olsun daha tehlikeli olma eğiliminde olan davranışlar. içinde.

Tesla’nın FSD özelliğinin arabayı tamamen otonom hale getirmediğini belirtmek önemlidir – “tam özellikli” bir versiyon, ideal olarak kullanıcıların müdahale olmadan işe gidip gelmelerine izin verir. Tesla’nın tartışmalı FSD betası, Ulusal Taşımacılık Güvenliği Kurulu’nun uyarıda bulunduğu, daha güvenli sürüş alışkanlıklarına sahip sürücülere öncelik veren bir “Güvenlik Puanı” sistemine dayalı olarak geçen Eylül ayında daha fazla kullanıcıya sunuldu. Kasım ayında, Tesla’nın FSD modunu içeren ilk kaza gibi görünen şey, bir Tesla’yı ciddi şekilde hasara uğrattı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.