Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla, sürücülerin araçlar hareket halindeyken video oyunlarını oynayabilecekleri raporları üzerine araştırıldı

Tesla, sürücülerin araçlar hareket halindeyken video oyunlarını oynayabilecekleri raporları üzerine araştırıldı

ABD hükümeti, sürücülerin sürüş sırasında ana ekranında bulunan video oyunlarını oynayabileceklerine dair raporların ardından 2017’den bu yana satılan yarım milyondan fazla Tesla aracını araştırdığını söyledi.

Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA), Ağustos ayında, yalnızca araç hareket halindeyken yolcu kullanımıyla sınırlı olduğu varsayılan canlı oyunların ve internet web aramasının, araçtaki herkes tarafından herhangi bir zamanda oynanabileceğini söyleyen bir şikayet aldığını söyledi. zaman. Kusurlar ve Soruşturma Ofisi bir raporda “bu yeteneğin Aralık 2020’den beri Tesla ‘Yolcu Oyunu’ donanımlı araçlarda mevcut olduğunu doğruladığını” söyledi.

ODI’nin ön değerlendirmesi, sürücü koltuğundan ön orta dokunmatik ekranda görülebilen Tesla oyun işlevinin etkinleştirildiğine ilişkin raporlara dayanarak, 2017 ve 2022 model yılları arasında satılan tahmini 580.000 Tesla Model 3, Model S ve Model X aracı içerecektir. araç sürülürken bile. ODI raporuna göre, ‘Yolcu Oyunu’ olarak adlandırılan bu işlev, sürücünün dikkatini dağıtabilir ve kaza riskini artırabilir.

Tesla’nın Arcade oyunları
Fotoğraf Brennan King / The Verge

New York Times Bu ayın başlarında Tesla’nın araçlarının çoğunda oynanabilir video oyunlarını bu yaz bir kablosuz yazılım güncellemesinde güncellediğini bildirdi. Güncelleme, bazı oyunların araçlar hareket halindeyken ortadaki dokunmatik ekranlarda oynanmasına izin verdi. Güncellemeden önce Tesla Arcade oyunları sadece bir araç park halindeyken oynanabiliyordu. Sınır oyunlar başladığında bir bildirimin açıldığını ve kullanıcının oynamadan önce bir “Yolcuyum” onay düğmesine dokunması gerektiğini onayladı. Bununla birlikte, bir sürücünün düğmeye basmasını ve oyunları oynamasını engelleyecek çok az şey var.

“Neden bir üreticinin, sürücünün tüm araç bilgileri için kullandığı ekranın 2/3’ünü kaplayan, doğası gereği dikkat dağıtıcı bir canlı video oluşturmasına izin veriliyor?” şikayetçi sordu.

Sınır Soruşturma hakkında yorum yapmak için Tesla’ya ulaştı, ancak 2020’de basın ofisini dağıttıktan sonra şirket medya sorularına nadiren yanıt veriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.