Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla şimdi Dogecoin’de bir miktar ürün satın almanıza izin veriyor

Tesla şimdi Dogecoin’de bir miktar ürün satın almanıza izin veriyor

Tesla artık müşterilerin şirketin Dogecoin’i kullanarak belirli ürünleri satın almalarına izin veriyor. CEO Elon Musk açıkladı. Meme tabanlı kripto para birimiyle satın alınabilen ürünler arasında Çocuklar için Cyberquad (12.020 dolar / yaklaşık 2.320 dolar), Giga Texas Belt Tokası (835 dolar / yaklaşık 161 dolar) ve Cyberwhistle (300 dolar / yaklaşık 58 dolar) bulunur. İş İçeriği Haberin ardından Dogecoin’in yüzde 16 artışla 0,20 dolar civarında olduğunu belirtiyor.

Girişim ilk olarak Musk tarafından Twitter’da duyuruldu. 14 Aralık’ta şirketin kripto para ödeme seçeneğiyle “nasıl gittiğini göreceğini” söylediğinde. Tesla’nın, Musk’ın daha önce söylediği gibi Dogecoin’deki araçları için ödeme kabul edip etmeyeceği veya ne zaman kabul edeceği belli değil. en sevdiği kripto para birimi.

Girişim ABD dışında destekleniyor gibi görünüyor, S3XY Kupa İngiltere Tesla mağazasından Dogecoin ile 150 doge (yaklaşık 29 $) karşılığında satın alınabilir. Bu yazı itibariyle, normal ödeme simgeleri kaybolduğu için Dogecoin artık belirli öğeleri satın almanın tek yolu gibi görünüyor.

Dogecoin alımları için destek, Tesla’nın araba alımları için Bitcoin’i kabul etmeye başlamasından sadece aylar sonra geldi, ancak 49 gün sonra, Bitcoin madenciliği için fosil yakıtların kullanımıyla ilgili endişeleri gerekçe göstererek uygulamayı durdurdu. Elon Musk yaptığı açıklamada, “Kripto para pek çok düzeyde iyi bir fikir ve umut verici bir geleceği olduğuna inanıyoruz, ancak bunun çevreye büyük bir maliyeti olamaz” dedi.

150 doge için mevcut S3XY Kupa.
Ekran görüntüsü: Tesla.com

TRG Datacenters’ın araştırmasına göre, Dogecoin şu anda işlem başına Bitcoin ile aynı miktarda enerji tüketmiyor. Ancak dijital para ekonomisti Alex de Vries’in Mayıs ayında açıkladığı gibi, Dogecoin hala enerji yoğun bir iş kanıtı kripto para birimidir. İşlem başına daha küçük enerji kullanımı, büyük ölçüde şu anda Bitcoin’den daha az değerli bir varlık olduğu için.

Musk kendi adına Mayıs ayında söyledi “Sistem işlem verimliliğini artırmak” için Dogecoin geliştiricileriyle birlikte çalıştığını söyledi. Doge mem’e dayalı bir şaka olarak hayata başlayan kripto para birimine verdiği destek konusunda utangaç değil. Musk, Ekim ayında CNBC’ye verdiği demeçte, “Tesla’daki üretim hatlarında veya SpaceX’in kendi Doge’sinde roket inşa eden birçok insanla konuştum” dedi. “Onlar finansal uzmanlar veya Silikon Vadisi teknoloji uzmanları değiller. Bu yüzden Doge’u desteklemeye karar verdim, insanların kripto parası gibi geldi.”

Elon Musk’ın bir diğer girişimi olan SpaceX, Mayıs ayında Dogecoin’de ödeme kabul etmeye başladı ve önümüzdeki yıl Ay’a DOGE-1 adlı bir uydu göndermeyi planlıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.