Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla, insanların hareket halindeki arabalarda oyun oynamasına izin vermeyi bırakacak

Tesla, insanların hareket halindeki arabalarda oyun oynamasına izin vermeyi bırakacak

Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi’ne göre Tesla, insanların artık hareket halindeyken araçlarının yerleşik ekranında video oyunları oynamasına izin vermeyecek. Bir yazılım güncellemesine dahil edilecek olan bu değişiklik, NHTSA’nın, yarım milyondan fazla arabanın değerlendirilmesini içerecek olan bu özellik hakkında bir araştırmayı duyurmasının hemen ardından geliyor.

Ne zaman Sınır Passenger Play adlı özelliği bu ayın başlarında test etmiştik, araba hareket halindeyken birkaç Tesla Arcade oyunu oynayabiliyorduk. Ekranda, araba hareket halindeyken sadece yolcuların oynamasına izin verildiğini söyleyen bir uyarı ve oyuncunun bir yolcu olduğunu onaylamak için bir düğme soran bir düğme belirdi.

Ancak hiçbir şey bir sürücüyü sürüş sırasında düğmeye basmaktan ve oyun oynamaktan gerçekten alıkoyamaz. “Bunun yapılabileceği hiçbir argüman yok” [the feature] Tehlikeli değil, ”dedi Oto Güvenlik Merkezi’nin genel müdürü New York Times.

NHTSA, e-postayla gönderilen bir açıklamada Tesla’nın ajansa özelliği değiştireceğini söylediğini söyledi. Ajans yaptığı açıklamada, “Araç Güvenliği Yasası, üreticilerin, sürücüleri güvenli bir şekilde sürmekten alıkoyan teknolojiler de dahil olmak üzere, güvenlik açısından makul olmayan riskler oluşturan kusurları olan araçları satmasını yasaklıyor” dedi.

Düzenleyici kurum geçtiğimiz yıl otomobil üreticisine çok dikkat etti. Teslas tekrar tekrar park halindeki acil durum araçlarına çarptıktan sonra, otomatik pilot özelliği hakkında bir soruşturma başlattı. Ayrıca, şirketin, kimin aldığını belirlemek için bir “güvenlik puanı” kullanan ve başlangıçta bir Gizlilik Sözleşmesi ile gelen Tam Kendi Kendine Sürüş Beta’sını kullanıma sunması hakkında da kamuoyuna sorulmuştur.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.