Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla Cybertruck 2023’e ertelendi

Tesla Cybertruck 2023’e ertelendi

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Tesla’nın Cybertruck ve Roadster’ının “umarım gelecek yıla erteleneceğini” söyledi. kazanç çağrısı çarşamba. Duyuru, elektrikli kamyonetin 2022 sonundaki üretim tarihini kaçıracağına dair daha önceki raporları doğruluyor.

Musk, “Yeni araçları tanıtacak olursak toplam araç üretimimiz düşecek” dedi. “Bu yıl yeni araç modellerini tanıtmayacağız”

Musk’a ayrıca 25.000 dolarlık bir elektrikli arabanın bulunup bulunmadığı soruldu ve “Şu anda 25.000 dolarlık bir araba üzerinde çalışmıyoruz” yanıtını verdi.

Cybertruck’ın erteleneceğine dair belirtiler ilk olarak geçtiğimiz ağustos ayında online rezervasyon sayfasının açılmasıyla ortaya çıkmıştı. değişti ve daha sonra siteden geri çekilmiştir. Musk, 2021’in başlarında, o yılın sonuna kadar müşterilere birkaç kamyonun teslim edileceğini, ancak hiçbir teslimatın yapılmadığını söyledi.

Cybertruck, ortaya çıkmasından bu yana, komik bir şekilde büyük boyutlu tek ön cam sileceği, geleneksel katlanır aynalar ve görünmez kapı kolları dahil olmak üzere bazı değişikliklerden geçti. sızdırılmış video bu hafta daha yakından bir bakış sağladı.

Musk ayrıca dün gece en son prototipi kullandığını tweetledi.

Gelişmekte…

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.