Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Tesla, cinsel taciz ve yönetim tarafından misilleme iddiasıyla bir dava daha açtı

Tesla, cinsel taciz ve yönetim tarafından misilleme iddiasıyla bir dava daha açtı

Bir ay içinde ikinci bir Tesla çalışanı, işyerinde cinsel taciz iddiasıyla dava açtı. Reuters ve Business Insider. Tesla’da montaj hattı çalışanı olan Erica Cloud, çalıştığı fabrikada “sürekli ve yaygın” cinsel taciz yaşadığını iddia ederek Kaliforniya’daki Alameda County Yüksek Mahkemesi’nde dava açtı.

Belirtildiği gibi Reuters, Cloud’un davası, menajerinin kendisine sarılıp masaj yaptığını iddia ediyor ve menajerinin kaba ve cinsel sözlerine de maruz kaldığını iddia ediyor. Ayrıca Tesla’yı işyerindeki olası cinsel tacizi ele almak için yeterli çaba göstermemekle suçluyor. Cloud’un yöneticilerinin, konuyu insan kaynaklarına taşıdıktan sonra ona misillemede bulunduklarına iddia ediliyor.

Bu, Tesla’da üretim ortağı olan Jessica Barraza’nın şirketi Fremont, CA fabrikasında “yaygın cinsel tacizle” suçlayan bir dava açmasından hemen sonra geliyor. Barraza’nın açtığı davada uygunsuz bir şekilde duygulanıldığı, kedi arandığı ve işyerinde cinsel yorumlara maruz kaldığı iddia ediliyor. Ayrıca yöneticilerinin tacizden haberdar olduğunu ve aynı tür davranışlara katıldığını iddia ediyor.

Ekim ayında Tesla’ya Fremont fabrikasında meydana gelen başka bir olayla ilgili olarak 137 milyon dolar ödemesi emredildi. Şirketin siyahi eski asansör operatörü Owen Diaz, ırkçı taciz ve ayrımcılık yaşadığını söyledi. Tesla çalışanları daha sonra Fremont fabrikasında ırkçılık iddiasıyla toplu dava açtı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.