Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Temmuz ayında web platformunda yeni

Temmuz ayında web platformunda yeni

Kararlı tarayıcı sürümleri #

Temmuzda, Firefox 103 Ve Safari 15.6 kararlı hale geldi ve bununla birkaç güzel CSS özelliğinde birlikte çalışabilirlik elde ediyoruz.

bu backdrop-filter mülk #

Firefox 103 şunları içerir: backdrop-filter Bir öğenin arkasındaki alana bulanıklaştırma gibi efektler uygulamak için kullanılan özellik. Firefox’ta bu değerle artık her üç motorda da kullanılabilir, ancak Safari -webkit önek.

tarayıcı desteği

  • Chrome 76, Desteklenir 76
  • Firefox 103, Desteklenir 103
  • Kenar 17, Desteklenen 17
  • Safari 9, Desteklenir 9

Kaynak

bu scroll-snap-stop mülk #

Firefox ayrıca scroll-snap-stop mülk. Bu özellik, kayan bir öğenin olası yakalama konumlarını (varsayılan değeriyle) geçip geçmediğini kontrol etmenizi sağlar. normal) veya ilkine yapışmalıdır (değeri ile always). bu scroll-snap-stop özelliği artık her üç tarayıcı motorunda da var.

Safari 15.6, çoğunlukla sorunları çözmeye adanmış bir sürümdü, ancak yeni bir CSS özelliği getirdi. :modal sözde sınıf Bu özellik Firefox 103’te de sunulmuştur. :modal sözde sınıf, bir öğeyi, o öğenin dışındaki her şey, öğe atılana kadar etkileşime giremediğinde seçer. Örneğin, bir dialog eleman ile açıldı showModal().

tarayıcı desteği

  • Chrome 105, Desteklenir 105
  • Firefox 103, Desteklenir 103
  • Kenar 105, Desteklenen 105
  • Safari 15.6, Desteklenir 15.6

Kaynak

Beta tarayıcı sürümleri #

Beta tarayıcı sürümleri, size tarayıcının bir sonraki kararlı sürümünde olacak şeylerin bir önizlemesini sunar. Dünya bu sürümü almadan önce sitenizi etkileyebilecek yeni özellikleri veya kaldırmaları test etmek için harika bir zaman.

Ayın hemen dışına denk gelen çıkış tarihleri ​​nedeniyle, Haziran ayındaki tek yeni beta, Firefox 104.

Firefox 104’te bulunan CSS Yazı Tipi Yükleme API’sı Web Çalışanlarında ve CSS’de animation-composition birden fazla animasyon aynı özelliği aynı anda etkilediğinde kullanılan kompozisyon işlemini tanımlayan özellik.

Geçen ay bahsedilen Safari 16 beta da halen devam ediyor.

Bu beta özellikler yakında kararlı tarayıcılarda kullanıma sunulacaktır.

Kahraman görseli Nick Fewings.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.