Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Telegram birçok kullanıcı için kapalı

Telegram birçok kullanıcı için kapalı

Telegram kullanıcıları şu anda dünya çapında sorunlar yaşıyor ve kullanıcılar masaüstü ve mobil uygulamaları kullanamıyor.

Kullanıcılar Telegram’ın uygulamasına erişmeye çalışırken “güncelleniyor” veya “bağlanıyor” hata mesajları görüyor. Şirketin sorunun farkında olup olmadığı ve erişimi geri yüklemeye çalışıp çalışmadığı henüz belli değil.

Telgraf

Bu kesinti son 30 dakika içinde başladı ve sosyal medya platformu DownDetector’a göre Telegram şu anda ABD, Avrupa, Hindistan, Japonya, Avustralya ve dünyanın diğer bölgelerinde bir kesinti yaşıyor.

Bunun planlı bir bakım çalışması mı, sunucularında bir sorun mu yoksa ağların saldırı altında mı olduğu bilinmiyor.

Bu gelişmekte olan bir hikaye..

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.