Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

TCL, yazılım düzeltmelerini yayınladıktan sonra Google TV’lerini satmaya devam ediyor

TCL, yazılım düzeltmelerini yayınladıktan sonra Google TV’lerini satmaya devam ediyor

6-Serisi ve 5-Serisi Google TV’lerinin satışlarını ağır, buggy yazılımı nedeniyle kısa süreliğine durduran TCL, bu akşam TV’lerin geri döndüğünü duyurdu. Sözcü Rachelle Parks e-postayla yaptığı açıklamada, “Son yazılım güncellemeleri, Google TV içeren TCL televizyonların kararlılığı ve hızında önemli iyileştirmeler yapmamızı sağladı” dedi. “Bu güncellemelerle, bu ürün artık TCL ve Google’ın TV’nin geleceği olduğuna inandığı güçlü performansı temsil ediyor.”

Google TV’ler, TCL’lerin TV donanımıyla platformdan bağımsız bir yaklaşım benimseme çabasını temsil eder; şirket en çok Roku yazılımı ile önceden yüklenmiş olarak gelen popüler setleriyle tanınır, ancak aynı zamanda Android TV ürünleri de üretmiştir. Ancak 6 Serisi (R646) ve 5 Serisi (R546), şirketin daha yeni Google TV arayüzüne sahip ilk TV’leridir ve ilk alıcılar, ürünleri çalıştırırken yavaş performans ve bazı önemli hatalardan şikayet ettiler.

İncelemekte olduğum 6-Serisi birimin bugün başka bir yazılım güncellemesi daha aldığını bildirebilirim ve bu, TCL’nin müşteriler için uygun olduğunu düşündüğü sürüm gibi görünüyor.

6 Serisi Google TV, Roku TV sürümüne göre gelişmiş donanım sunar: Google modeli, örneğin 120 Hz’de 4K oyun için tam HDMI 2.1 desteğine sahiptir.

TCL’nin premium Google TV’lerinin satışlarına yeniden başladığına göre, tam incelememiz için bizi izlemeye devam edin.

TCL’nin tam açıklaması aşağıdadır:

TCL, birinci sınıf deneyimlere sahip birinci sınıf ürünler sunmaya kendini adamıştır ve Google TV’yi içeren yeni ürün kesinlikle farklı değildir. Son yazılım güncellemeleri, Google TV içeren TCL televizyonların kararlılığı ve hızında önemli iyileştirmeler yapmamızı sağladı. Bu güncellemelerle, bu ürün artık TCL ve Google’ın TV’nin geleceği olduğuna inandığı güçlü performansı temsil ediyor.

TCL Google TV’lerin sahiplerinden setlerini otomatik olarak en son ürün yazılımına güncellemeleri istenmelidir, ancak bu işlemi şirketin web sitesinde izleyerek manuel olarak da güncellemeyi alabilirler.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.