Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Taraklama sitesi UniCC, 358 milyon dolarlık satış elde ettikten sonra emekli oldu

Taraklama sitesi UniCC, 358 milyon dolarlık satış elde ettikten sonra emekli oldu

Şu anda karanlık ağda faaliyet gösteren en büyük taraklama sitesi olan UniCC, 358 milyon dolarlık satış elde ettiği bildirildikten sonra emekli olduğunu duyurdu.

UniCC ile birlikte, “kardeşi” LuxSocks, tarak pazarında önemli bir boşluk bırakarak fişi çekiyor.

Tarama siteleri, siber suçluların, meşru web sitelerine veya PoS (satış noktası) terminallerine yerleştirilen kötü amaçlı yazılımlara bulaşan kredi kartı süzgeçleri kullanarak diğer bilgisayar korsanları tarafından çalınan kredi/banka kartı verilerini sattığı dark web (genellikle) platformlarıdır.

Dolandırıcılar bu setleri satın alır ve dolandırıcılık amaçlı çevrimiçi satın almalar yaparak veya doğrudan ATM’lerden nakit çekmek için klon kartları (manyetik şerit verileri mevcutsa) taklit ederek bunlardan yararlanır.

Bir “nihai iş”

Neredeyse tam olarak bir yıl önce, var olan en başarılı taraklama sitesi olan “Joker’s Stash” kapat 400 milyon doların üzerinde çalıntı kart listesi sattığını iddia ettikten sonra gönüllü olarak.

Bu, 2013’ten beri aktif olan bir platform olan UniCC tarafından hızla doldurulan taraklama alanında bir boşluk yarattı.

Analistlerin verilerine göre Eliptik, alana, 2021’de UniCC hakimdi ve üyeleri tarafından çalınan ödeme kartı bilgilerinin satışından ücret olarak Bitcoin, Litcoin, Ether ve Dash olarak büyük miktarlarda para aldı.

UniCC ve Joker's Stash için satış hacmi etkinliği
UniCC ve Joker’s Stash için satış hacmi etkinliği
Kaynak: Ellikuşlar

Toplamda, 2013’ten bugüne, Eliptik UniCC’nin, platformuna her gün on binlerce yeni kart eklenerek 358 milyon dolar değerindeki yasa dışı materyalin satışını kolaylaştırdığını tahmin ediyor.

UniCC pazaryeri yöneticileri, gönüllü olarak kapandıklarını ve yeni bir platform açmayacaklarını duyurdular.

Takımımız emekli oluyor. Yıllardır yanımızda olan herkese teşekkürler. Birçok yönden yardımcı olan sadık ortaklara, müşterilere ve iş arkadaşlarına. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederdim ama bu profesyonel değil. Ben veya ekip üyelerimizden bazıları beklentilerinizi karşıladıysa – gerçekten üzgünüz.

Ayrılmamızla ilgili komplo teorileri üretme. Ağırlıklı bir karar, genç değiliz ve sağlığımız artık bu şekilde çalışmamıza izin vermiyor. Bakiyenizi harcamanız için size 10 gün veriyoruz (bu süre zarfında güncellemelere devam edeceğiz).

Bizimle satış yapan tüm ortaklarımıza – merak etmeyin, son kuruşuna kadar ödeme alacaksınız. Bundan sonra UniCC ve LuxSocks sonsuza kadar ayrılacak. Akıllı olmanızı ve geri dönüşümüze ve diğer şeylere bağlı herhangi bir sahtekarlığı takip etmemenizi istiyoruz. Saygılarımızla, Unicc Ekibiniz.

Bir forumda emeklilik duyurusunu paylaşan UniCC çekirdek üyesi
Dark web forumunda emeklilik duyurusunu paylaşan UniCC çekirdek üyesi
Resim: KELA

Büyük suç teşkilatları kapatıldığında, bunun olup olmadığını merak etmek yaygındır. tanımlanması gereken bir eğilim veya alan kolluk kuvvetleri nedeniyle belirsizlik yaşıyorsa.

Taraklama alanının şimdi bir krizden geçip geçmeyeceğini söyleyemeyiz, ancak nispeten yeni bir oyuncu olabilir. Bütün dünya UniCC’nin geride bıraktığı boşluğu kim dolduruyor.

Son zamanlarda gönüllü çıkışları açıklayan diğer önemli dark web pazarları Beyaz Saray, cannazon, ve Torrez.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.