Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Superbox şifre değiştirme nasıl yapılır?

Superbox şifre değiştirme nasıl yapılır?


Turkcell’in uzun bir süredir kullanıcılara sunduğu ve sabit internet veya telefon hattaı olmadan da fiber hızlara ulaşılmasını sağlayan Superbox, özellikle sabir bir düzeni olmayan veya internet hizmetinin gitmediği yerlerde yaşayanlar için oldukça ilgi çekici bir çözüm.

Bu anlamda kullanıcılar, Superbox modemlerinin şifresini nasıl değiştirebileceklerini bilmek istiyorlar. Bu yazımızda hem Superbox arayüzüne erişebilen hem de erişemeyen kullanıcılar için işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Eğer arayüz şifrenizi biliyorsanız..

  • Superbox şifrenizi değiştirmek için en kolay yöntem modem arayüzüne erişip şifrenizi değiştirmektir.
  • İlk yapmanız gereken herhangi bir web tarayıcıyı açarak 192.168.1.1 veya 192.168.8.1 yazarak modem arayüzüne giriş sağlayın.
  • Bu aşamada modem için kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi girerek panele girin.
  • Superbox modem arayüzünde Ayarlar > Kullanıcı Giriş Bilgisi > WLan > Temel Ayarlar sekmesine gidin.
  • Son olarak SSID kısmında modeminizin Wi-Fi kullanıcı adını, WLan anahtarı sekmesinde de şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Eğer arayüz şifrenizi bilmiyorsanız…

  • Modem arayüzü şifrenizi bilmiyorsanız kullanabileceğiniz ilk yöntem modeminizi tamamen sıfırlamaktır.
  • Bunun için yapmanız gereken şey modeminiz açık durumdayken, bir iğne veya kürdan yardımıyla Superbox’ınızın arkasında yer alan küçük delikteki butona, Superbox’ınızın bütün lambaları tamamen yanıp yeniden sönene değin basılı tutmaktır.
  • Modem tekrar başlatıldığında ve modem ışıkları yeniden yandığında, Superbox’ınızın arkasında yer alan Wi-Fi şifresi tekrardan cihaza tanımlanacaktır. Bu aşamada bir üstte bahsettiğimiz işlemleri tekrarlayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  • Eğer Superbox’ınızı sıfırlamak istemiyorsanız Superbox Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  • Bireysel kullanıcılar 0532 532 00 00, kurumsal kullanıcılar ise 0850 222 1 222 numaralı telefonları aramalılar. Gerekli bilgiler teyit edildikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve şifrenizin değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Turkcell Superbox şifrenizi nasıl değiştirebileceğinize değindik. Konuyla ilgili görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

Shiftdelete
https://shiftdelete.net/turkcell-superbox-sifre-degistirme-nasil-yapilir

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.