Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Super Pumped, daha fazla Uber maskaralığı ile yeni, daha uzun bir teaser alıyor

Super Pumped, daha fazla Uber maskaralığı ile yeni, daha uzun bir teaser alıyor

İlk sezon için yeni bir teaser var. süper pompalı, Showtime’ın Silikon Vadisi girişimleri hakkında büyük bir başarı elde eden yaklaşan antoloji şovu. Aralık ayındaki tanıtımda gördüğümüz gibi, birinci sezon Uber ve Joseph Gordon-Levitt tarafından oynanan eski CEO’su Travis Kalanick’in etrafında dönecek.

Şovun ilk hikayesi, aynı zamanda adlı kitaptan uyarlanacak. süper pompalıtarafından yazılan New York Times muhabir Mike Issac. Uber’in kurucusunun 2017’de CEO olarak görevinden istifa eden kurucusunun “vahşi, gürültülü, kendini beğenmiş, gölgeli, pervasız, aşırı, gülünç, zarar verici, çirkin” hikayesini fragmanın sözleriyle takip edecek. tartışmalar dizisi.

Bu yeni fragman, birinin “bu yasal mı?” ve kahkahalarla karşılanır. Ardından, erken dönem Uber yatırımcısı ve eski yönetim kurulu üyesi Bill Gurley’i oynayan Kyle Chandler’ın sunduğu replik var:

Travis’in en iyi yanı kazanmak için duvarları aşmaya istekli olması. Onunla ilgili en kötü şey, her şeyin bir duvar olduğunu düşünmesi.

Ve tabii ki, Gordon-Levitt’in kendisi tarafından verilen ve şovun adını bıraktığı bir replik var. “Süper pompalandık mı?” tezahürat yapan bir kalabalığa bağırır. Şov için çok heyecanlıysanız, 27 Şubat’ta başlıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.