Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Şubat ayında web platformunda yeni

Şubat ayında web platformunda yeni

Kararlı tarayıcı sürümleri #

Şubat ayında, Chrome 98 ve Firefox 97 kararlı hale geldi.

Chrome 98, self.structuredClone yöntem. Yapılandırılmış klon algoritmasını kullanarak bir değerin derin bir klonunu oluşturur. hakkında devamını oku structuredClone().

tarayıcı desteği

  • Chrome 98, Desteklenir 98
  • Firefox 94, Desteklenir 94
  • Kenar 98, Desteklenen 98
  • Safari 15.4, Desteklenir 15.4

Kaynak

Firefox 97 şunları içerir: sweatymw2player" rel="noopener">Basamaklı Katmanlar. bu sweatymw2player at-rule, özgüllüğü kontrol etmenize yardımcı olan bir kademeli katman tanımlar.

sweatymw2player framework {
/* creates a new layer named framework */
}

Firefox, bunu bir yayın sürümünde indiren ilk tarayıcıdır. Ancak, bu gönderinin şu bölümüne göz atın: beta sürümleri, çünkü bu özelliğin her yerde kullanıma sunulması çok uzun sürmeyecek. Basamaklı Katmanlar hakkında daha fazla bilgi için bkz. Cacade katmanları tarayıcınıza geliyor.

tarayıcı desteği

  • Chrome 99, Desteklenir 99
  • Firefox 97, Desteklenir 97
  • Kenar 99, Desteklenen 99
  • Safari 15.4, Desteklenir 15.4

sweatymw2player#browser_compatibility" rel="noopener">Kaynak

Firefox ayrıca scrollbar-gutter mülk. Bu özellik, içerik büyüdükçe görünen bir kaydırma çubuğunun neden olduğu düzen kaymalarının kaldırılmasına yardımcı olur.

Kaydırma çubuğu cilt payı, iç kenarlık kenarı ile dış dolgu kenarı arasındaki boşluktur. Gerekirse bir kaydırma çubuğunun görüneceği yer burasıdır. Kaydırma çubuğu yoksa cilt payı, dolgunun bir uzantısı olarak görüntülenir. Aşağıdaki CSS, görünümü simetrik tutmak için kaydırma çubuğu boyutu için kutunun her iki tarafına boşluk hesabı ekler.

.container {
scrollbar-gutter: stable both-edges;
}

Chrome 98, ek bir yeni yazı tipi biçimi olarak COLRv1 renk gradyan vektör yazı tiplerini destekler. Renkli bir yazı tipi, örneğin bir emoji veya bir ülke bayrağı veya çok renkli bir harf olabilen, içinde birden fazla renk bulunan glifler içerir.

Bu yeni yazı tipi formatı hakkında daha fazlasını şuradan okuyun: Chrome 98’de COLRv1 Renk Gradyan Vektör Yazı Tipleri.

Beta tarayıcı sürümleri #

Beta tarayıcı sürümleri, size tarayıcının bir sonraki kararlı sürümünde olacak şeylerin bir önizlemesini sunar. Dünya bu sürümü almadan önce sitenizi etkileyebilecek yeni özellikleri veya kaldırmaları test etmek için harika bir zaman.

Şubat ayındaki yeni betalar krom 99Ve Firefox 98. Safari Beta 15.4 hala devam ediyor, geçen ay dahil olan bazı şeyleri ele aldım.

Chrome 99, Basamaklı Katmanlar içerir; Basamaklı Katmanlar da Safari Beta 15.4 bu özelliği çok yakında tüm eski tarayıcılarda görmeyi bekleyebiliriz.

Ayrıca Chrome 99’da aşağıdakiler için birkaç yeni özellik vardır: CanvasRenderingContext2Dve yeni showPicker() yöntem açık HTMLInputElement bu bir yol tarih, saat, renk ve dosyalar için bir tarayıcı seçici göster.

Firefox 98’de şunları bulacaksınız: &LTdialog> eleman. Firefox ve Safari betaları kararlı hale geldiğinde her zaman eskimeyen tüm tarayıcılarda olacak bir başka özellik.

Bu beta özelliklerin tümü yakında kararlı tarayıcılarda kullanıma sunulacaktır.

Kahraman görseli Erfan Moradi

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.