Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Steve Ballmer istediği gibi olsaydı Microsoft’un Cortana AI’si Bingo olarak adlandırılacaktı

Steve Ballmer istediği gibi olsaydı Microsoft’un Cortana AI’si Bingo olarak adlandırılacaktı

Steve Ballmer, Microsoft’un Cortana AI’sının “Bingo” olarak adlandırılmasını istedi, böylece daha Microsoft markalı olacaktı. Büyük Bahisler haber bülteni. Bu, Microsoft’un AI asistanının adını yazara nasıl getirdiğinin hikayesini anlatan eski Microsoft ürün müdürü Sandeep Paruchuri’ye göre. Alice Newton Rex, Cortana’nın kökenlerine derin bir dalışın parçası olarak.

Microsoft’un sızdırılıp piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllardaki AI asistanına yönelik iddialı vizyonu hakkında oldukça iyi bir fikir edinmemize rağmen, Paruchuri ve Rex Cortana’nın nasıl adlandırıldığının, yönetime nasıl sunulduğunun ve hayaller arasında meydana gelen çatışmanın iç hikayesini verdi. ve gerçeklik. Ayrıca, asistanın lanetli Windows Phone platformu için nasıl ana reklam noktalarından biri haline geldiğine dair ilginç ayrıntılar da yer alıyor.

Bu makale, asistanın “Cortana” olarak etiketlenmesinin ardındaki eğlenceli başlangıç ​​hikayesinin iyi bir hatırlatıcısıdır – isim Halo karakterinden alınmıştır (aynı zamanda bir yapay zekadır ve hiç de kafa karıştırıcı değildir) ve sadece olması gerekiyordu. geliştirme sırasında kullanılır. Paruchuri’ye göre aslında Alyx olarak adlandırılması gerekiyordu, ancak isim sızdırıldığında, Halo hayranları ve teknoloji yazarları o kadar çıldırdı ki, Microsoft resmi olarak Cortana olarak adlandırmaya karar verdi.

Yapay zekanın hikayesinin her bölümü, Ballmer’ın onu Microsoft’tan sonra adlandırma fikri kadar ilginç olmasa da. çok-Sevilen arama motoru (şu anki CEO Satya Nadella’ya yetki devri sırasında bulduğu), haber bülteni, Cortana’nın geçmişiyle ilgileniyorsanız veya ürününüze nasıl ad vermemeye ilişkin ipuçları arıyorsanız, yine de ilginç bir okumadır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.