Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Steam’in global versiyonu Çin’de yasaklanmış gibi görünüyor

Steam’in global versiyonu Çin’de yasaklanmış gibi görünüyor

Bir rapora göre, Steam Global Çin’de yasaklanmış gibi görünüyor Oyuncu. Şu anda yalnızca 103 oyundan oluşan sınırlı bir kitaplık sunan ülkede Steam’in yalnızca Çince sürümü erişilebilir durumda.

Dürüst Fortnite Sızıntı yapan ve veri madenciliği yapan Ricky Owens (aka iFireMonkey) ilk olarak yasağı fark etti ve Çin’de engellenen web siteleri listesinde Steam gibi görünen bir ekran görüntüsünü tweetledi. Çin’de bir sitenin engellenip engellenmediğini kontrol eden Compareitech aracını kullanarak bunu kendimiz doğrulamaya çalıştık. Siteye “store.steampowered.com” girildiğinde, araç Steam’in ülkenin her yerinde engellendiğini gösteriyor – “store.steamchina.com” için olduğu gibi, ancak araç alan adının hala kullanılabilir olduğunu söylüyor.

Yasak, Çinli oyuncuların yalnızca bu yılın Şubat ayında piyasaya sürülen Steam China’ya erişimini sağlıyor. Çok daha az oyuna sahip olmanın yanı sıra – tek ana başlıklar Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) ve Dota 2 — Steam Çin ayrıca Steam Atölyesi, Topluluk Pazarı, tartışma forumları ve Steam’deki kullanıcıların güncel yayınlarını, oyunlardan son ekran görüntüleri, topluluk yapımı oyun kılavuzları ve daha fazlasını gösteren etkinlik bölümü dahil olmak üzere herhangi bir topluluk özelliği olmadan gelir.

Çin’in Steam Global üzerindeki bariz yasağı, ülkenin oyun oynamak için harcadığı bir yılı bitirmenin kaba bir yolu. Temmuz ayında Tencent, Çin’in çocukların gece geç saatlerde oyun oynamasını önlemek için belirlediği 22.00’de sokağa çıkma yasağına uymalarını sağlamak için çocukların yüzlerini tarayan bir yüz tanıma teknolojisini kullanıma sundu. Sadece bir ay sonra Çin, reşit olmayanların haftada üç saatten fazla oyun oynamasını kısıtlayan yeni bir kural uygulamaya koydu. Çin daha sonra yasaklandı Fortnite, oyun zaten Çin’in katı kurallarına uymak için büyük ölçüde değiştirilmiş olsa da.

Sınır yorum için Steam’e ulaştı ancak hemen geri dönmedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.