Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Steam Deck’in yeni bulut tasarrufları sistemin en iyi özelliği olabilir

Steam Deck’in yeni bulut tasarrufları sistemin en iyi özelliği olabilir

Steam Deck’in piyasaya sürülmesinden önce Valve, Steam Deck’inizi tamamen çıkmadan askıya alma moduna aldığınızda bile ilerlemenizi Steam Deck’inizden PC’nize (veya başka bir Steam Deck’e) geri taşıması gereken Steam’in bulut kaydetmeleri için yeni bir özelliği detaylandırdı. bir oyun. Vana vardır daha önce bu ilginç fikir hakkında konuştuk, ancak şimdi bir adı var – Dinamik Bulut Senkronizasyonu.

İşte nasıl çalışması gerektiği: Steam Deck’inizi uyku moduna aldığınızda, Dynamic Cloud Sync otomatik olarak “tüm değiştirilmiş oyun kaydetme verilerini” buluta yükler, Valve, Pazartesi günü yayınlanan bir blog yazısında açıkladı. Bu şekilde, Steam ile PC’nizin veya başka bir cihazın başına oturduğunuzda tasarrufunuzu alabilirsiniz. Steam Destesi ayrıca cihazı uyandırdığınızda kaydetme güncellemelerini otomatik olarak indirecektir.

Bu özellik kulağa çok kullanışlı geliyor ve reklamı yapıldığı gibi çalışıyorsa, Steam Deck’in sayısız mobil vaatlerini ulaşılabilir hissettirebilir. Kesintisiz bulut tasarrufu, rakiplerin (Nintendo Switch gibi) mücadele ettiği bir şeydir. Bununla birlikte Valve, geliştiricilerin oyunlarında Dynamic Cloud Sync’i manuel olarak etkinleştirmeleri gerekeceğini söylüyor, bu nedenle özelliğin en sevdiğiniz oyunlardan bazılarında kullanılabilir olması zaman alabilir ve internet bağlantısı gerektirmesi garanti edilir.

Dinamik Bulut Senkronizasyonu ise değil etkinleştirildiğinde, Steam, Steam Destenizde yaptığınız ilerlemeyi izlemeye devam edecektir. “Ancak, oyununuz çalışırken Destesini askıya alan ve daha sonra bu oyuna farklı bir cihazda devam etmeye çalışan herhangi bir kullanıcıdan önce, çalışan süreci kapatmak veya en son kaydedilen oyun ilerlemesini almadan devam etmek için Destelerine geri dönmeleri istenecektir.” Valve, geliştiricilere yönelik yayında diyor.

Dynamic Cloud Sync, Steam Deck’in en iyi yeni özelliklerinden biri olabilir ve umarım, kendimiz denemek için uzun süre beklemek zorunda kalmayız. cihazın Şubat 2022 lansmanı neredeyse burada. Ama henüz yapmadıysan rezervasyon yaptırdı, Valve’in yeni rezervasyonlar için beklenen sipariş mevcudiyeti şu anda “2022’nin ikinci çeyreğinden sonra” belirsiz olduğundan, elde taşınabilir oyun PC’sini elde etmek için biraz daha bekliyor olabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.